Мінеральна вода може принести певну користь здоров’ю - Новости Ю

Мінеральна вода може принести певну користь здоров’ю

20.09.2021   09:40    182

Очистити організм від шлаків і токсинів, поліпшити обмін речовин і нормалізувати артеріальний тиск — і це ще не усе, що може мінеральна вода. Ми з’ясували у експертів, як обрати мінеральну воду, яка підійде саме вам, інформує Ukr.Media.


Як працює мінеральна вода

Будь-яка вода, крім дистильованої, містить у собі солі різних мінералів. Здебільшого це хлориди, гідрокарбонати, сульфати. Дія води залежить від того, яка сіль переважає у її складі. Оскільки більшість процесів життєдіяльності відбувається за участю мінералів, вживання води, що містить їх, сприяє підтриманню кислотно-лужного і мінерального балансу у організмі.


Як обирати

Під час придбання мінеральної води у першу чергу звертайте увагу на напис на етикетці. На ній може бути написано: столова, лікувально-столова, лікувальна.

У столових водах міститься найменша кількість солей, у лікувально-столових, зазвичай, — середні значення (від 1 до 10 г/л). Нарешті, у лікувальних концентрація мінералів є вельми високою і перевищує 10 г/л.

Это интересно:  Які овочі перед вживанням краще приготувати

Столову можна купувати без побоювання — вона чудово підходить для щоденного вживання. Лікувально-столову — обов’язково прочитавши етикетку і співвіднісши протипоказання зі своїм поточним станом здоров’я. Щодо лікувальної води, то її слід купувати лише за рекомендацією лікаря, який обмежить термін вживання питної води і допоможе вам підібрати доречну мінеральну воду.

У воді уся сіль…

Это интересно:  Знижує запалення і ризик ракових захворювань: названі головні переваги буряка

Знаючи деякі властивості мінеральних солей, ви легко можете вирішити проблему вибору лікувальної води.

Якщо у вас проблеми з травною системою, рекомендується застосовувати гідрокарбонатні або сульфатні мінеральні води. Для стимулювання обмінних процесів у організмі підійдуть хлоридні води. У разі серйозних захворювань, таких як цукровий діабет, ожиріння або гепатит, радять вживати сульфатні мінеральні води.

У всіх випадках важливими є режим, дозування і температура води. Саме від цих факторів буде залежати лікувальна дія мінералів.

Обирайте та перевіряйте

Серед мінеральних вод, як і у інших категоріях продуктів, трапляються підробки. За умови вживання фальсифікованої мінеральної води часто спостерігаються лужні опіки рота і стравоходу. У зв’язку з цим під час вибору продукту звертайте увагу на цілісність упаковки, чистоту пляшки, наявність сторонніх включень. Якщо під час вживання мінеральної води ви відчуваєте печіння, занадто різкий хімічний запах — сміливо виливайте її.

Это интересно:  До яких проблем зі здоров'ям причетна самотність

З газом чи без?

Різниця є. Газована вода здатна викликати ряд неприємних відчуттів і загострення захворювань травної системи. Під час лікування ступінь газованості води визначає лікар.

Таким чином, слід пам’ятати, що мінеральна вода — не панацея від тих чи інших захворювань. Як і усі чудодійні засоби, застосовувати її слід з розумом і у певних обсягах. Але за умови дотримання усіх рекомендацій мінеральна вода принесе вам лише користь!

aspekty.netAdblock
detector