"Ми виконаємо"- США про обіцянки перед Україною (Відео) - Новости Ю

«Ми виконаємо»- США про обіцянки перед Україною (Відео)

14.09.2021   16:56    399


7days-ua.com

Американські літаки

Сполучені Штати виконають зобов’язання перед Україною і підтримають її у боротьбі з російською агресією.Про це заявив держсекретар США Ентоні Блінкен, повідомляє 5 Канал.

Він свідчив у Конгресі щодо виведення американських військ з Афганістану й відповідав на запитання конгресменів. Один із них – представник Республіканської партії Браян Фіцпатрік – згадав і про Україну. Минулого тижня він відвідав Молитовний сніданок у Києві. Фіцпатрік поцікавився, чи захищатимуть Штати українців у разі російської агресії. На що держсекретар пообіцяв, що Вашингтон виконає перед Києвом усі взяті на себе зобов’язання.

Это интересно:  В России прокурора привязали за голову к машине и пытались убить (Видео)

«Два дні тому я повернувся з України. Наступною моєю зупинкою буде Тайвань. Люди там налякані до смерті. Пане держсекретар, скажіть цьому комітету, Конгресу і всьому народові, що ми безумовно, не моргнувши, зробимо все, щоб захистити наших друзів з України у випадку російської агресії. І наших друзів із Тайваню у випадку китайської агресії», – закликав конгресмен-республіканець від штату Пенсильванія Браян Фіцпатрік.

«Абсолютно, ми виконаємо наші зобов’язання перед обома країнами і зробимо все, що від нас залежить, аби їх захистити. Ми виконаємо наші обіцянки перед Тайванем, відповідно до закону про відносини з Тайванем. І наші зобов’язання перед Україною – зокрема, й ті, які обговорював президент Зеленський два тижні тому», – переконує держсекретар США Ентоні Блінкен.

Это интересно:  Американські винищувачі F-15EX літали разом зі своїми “старшими братами”, щоб продемонструвати різницю. Відео

Зазначимо, 1 вересня 2021 року у Вашингтоні пройшла зустріч Володимира Зеленського та Джо Байдена. Це перші особисті переговори президентів України та США. Глава України обговорив з американським колегою три блоки питань: політичний, економічний і безпековий. Перед переговорами лідери обох країн зробили заяви для преси. Далі перемови проходили в форматі тет-а-тет і завершилися через дві години.

Это интересно:  Зеленський сказав, що його радує у розслідуванні його офшорів (Відео)


Adblock
detector