Mercedes-Benz виводить на ринок новий тягач Eactros - Новости Ю

Mercedes-Benz виводить на ринок новий тягач Eactros

10.10.2021   19:00    538

Судячи з усього, компанія Mercedes-Benz завершила підготовку нового електричного тягача eActros до виходу на ринок.

Источник: avtodream.org

Згідно з опублікованою інформацією, серійне виробництво німецької моделі стартує в жовтні. У той же терміни, ймовірно, почнуться продажі автомобіля.


Відомо, що поки німецька новинка буде поставляться виключно на європейський ринок. Прототип eActros дебютував ще у 2018 році.

Причому його попередника показали за 2 роки до цього. Німецька модель позиціюється, як повністю електричний тягач, призначений для перевезення великих вантажів на далекі відстані. Mercedes-Benz, перш ніж вивести новий eActros на ринок, провела кілька місяців за тестуванням автомобіля.


Это интересно:  Количество камер автофиксации на украинских дорогах возросло до 218

Передсерійні прототипи німецької моделі за цей період подолали понад півмільйона кілометрів. Цікаво, що до випробувань своєї новинки компанія Mercedes-Benz привернула власних клієнтів, які заявили про наміри придбати електричний тягач. eActros комплектується двома електродвигунами, які вбудований в центральну ось, і двоступеневою трансмісією. Кожен силовий агрегат доповнюється інтелектуальною системою охолодження, яка також відповідає за кондиціонування повітря в салоні.

Это интересно:  Rolls-Royce решил удивить

В сукупності обидва мотори видають до 442 к.с. При цьому їх максимальну віддачу можна збільшити до 536 к.с. Залежно від модифікації німецька модель комплектується акумуляторами сукупною місткістю 315 або 420 кВт год. Запас ходу в тягача відповідно становить 300 і 400 км. Максимальна вантажопідйомність новинки досягає 27 тонн.

Читайте також: У США почались випробування безпілотних вантажівок

Это интересно:  Новые правила перевозки пассажиров между областями: маршрутчики бастуют

Акумулятори доповнюються системою рекуперацією енергії, яка заряджає батареї не тільки під час гальмування, але і при уповільненні швидкості руху.

Adblock
detector