Менопауза може викликати проблеми з очима - Новости Ю

Менопауза може викликати проблеми з очима

05.10.2021   16:00    983

Гормональні зміни під час менопаузи можуть викликати проблеми з очима.

Перехідний період, що передує менопаузі у жінок може тривати до десяти років, починаючись приблизно на 45-му році життя. Стан менопаузи характеризується зниженням рівня естрогену. Британський лікар оптометрист Шарлотта Кук розповіла в інтерв’ю, що різке скорочення кількості гормону в жіночому організмі може сприяти появі деяких проблем з очима.Это интересно:  Медики назвали лучшие виды спорта для снижения артериального давления

Одна з найпоширеніших скарг жінок, що наближаються до менопаузи, — це сухість очей, що викликає певний дискомфорт і впливає на якість зору.

Крім того очі стають більш схильними до сльозотечі, втоми.

«Втома і перенапруження очей — ще одна типова проблема, що виникає у жінок в менопаузу. Вона, в свою чергу, може викликати інші фізичні ефекти, такі як головний біль або напруга в шиї, плечах», — попереджає доктор Кук.

Зір в цілому може змінитися і погіршитися з віком. Якщо ви помічаєте, що стали більше примружуватися, у вас почастішали головні болі або ваші звичайні окуляри вже не такі ефективні, вам дійсно варто пройти обстеження.

Это интересно:  Як отримати від ранкової каші ще більше користі, розповіла дієтолог

zdorovia.com.uaAdblock
detector