Maserati розпочинає продаж ювілейних версій Ghibli та Levante - Новости Ю

Maserati розпочинає продаж ювілейних версій Ghibli та Levante

15.10.2021   13:31    561

Італійський бренд оголосив про швидкий початок продажів більш потужних виконань Maserati седана Ghibli та кросовера Levante.

Источник: avtodream.org


Новинка, які отримають приставку F Tributo до назви, надійдуть на автомобільний ринок США.

У Maserati, як і у більшості автовиробників, багата історія участі в автоспорті. Щоб віддати належне своїм “гоночним коріння”, італійська марка ще у квітні представила дві нові моделі обмеженої серії F Tributo Special Edition.


Спеціальна серія F Tributo, доступна для седана Ghibli та кросовера Levante, покликана відзначити досягнення бренду в автоспорті. Ці два автомобілі мають ексклюзивні кольори забарвлення кузова і зміни загального стилю, які будуть відрізняти їх від решти лінійки Maserati.

Звичайно, що таке Maserati без Хуана мануал Фанхіо, який керував гоночним автомобілем 250F 17 січня 1954 року, коли автовиробник дебютував у Формулі 1. Решта, як кажуть, вже історія, і спеціальна серія F Tributo покликана вшанувати це. Якщо на цей момент це не очевидно, «F» означає Фанхіо, а «Tributo» означає данину поваги чи данина поваги. Моделі Ghibli та Levante F Tributo представлені в ексклюзивних кольорах Адзурро і Россо.

Червоний це, звичайно, колір італійського автоспорту і того самого лакофарбового покриття, яке раніше мали гоночні автомобілі Maserati. З іншого боку, яскравий синій колір представляє будинок Maserati, міста Модени. Обидві моделі спеціального випуску також мають жовтий відтінок на гальмівних супортах і колесах, що ще є одним відсиланням до 250F від Modena і Fangio. На Ghibli встановлені 21-дюймові диски Titano глянцевого чорного кольору, а на Levante 21-дюймові чорні диски Anteo.

Обидві машини мають унікальні значки. Усередині особливі Ghibli й Levante мають чорну грубозернисту шкіряну оббивку Pieno Fiore з червоною і жовтою прострочкою по всій поверхні.


Adblock
detector