«Мамо, я живий?»: що розповів 14-річний підліток, якого вдарила блискавка (відео)

25.04.2021   17:10    2337


Напередодні у селі Сновидовичі на Рівненщині від удару блискавки постраждали двоє людей — 31-річний чоловік та 14-річний хлопчик.

Источник: nnovosti.info

Сьогодні школяр Олексій Ярисалов перебуває в обласному опіковому центрі. У п’ятницю, 23 квітня, підлітка сюди доправили з районної лікарні. Під відділенням чергує матір. Розповідає, син допомагав двом старшим знайомим садити малину на полі. Налетіла стихія і всі вирішили їхати підводою додому.

Это интересно:  Віталій Портников сказав, як має діяти влада України для ефективної протидії загрозам Кремля (Відео)

«Малий збирався залазити на воза. У цей момент вдарила блискавка. Їх порозкидало, кінь насмерть відразу. Малого вдарило в голову», — розповідає матір Ірина Ярисалова.Усі втратили свідомість. Першим до тями прийшов чоловік, якого відкинуло ударом. Зателефонував рідним Олексія. До приїзду батьків хлопчик уже прийшов в себе, але був у шоковому стані.

Жінка згадує, що він постійно повторював: «Мамо, я живий?». Кажу: «Так, живий, все буде добре!». Я ще не бачила обсягів обпалення шкіри, а він був шокований, не розумів, не відчував болю, нічого».

31-річному чоловіку з компанії блискавка обпекла лише руку. А юнаку завдала найскладніших травм. У нього вражені верхні та нижні кінцівки. Загальна сума опіків тіла — 35 відсотків. Пацієнт нині знаходиться в середньому ступені тяжкості, стабільний.

«На його користь грає молодий вік», — каже лікар опікового центру Олександр Гузоватий.

Загрози життю немає. Олексій вже переніс одну пересадку шкіри. На понеділок призначена друга операція.


Adblock
detector