Гороскоп на 20 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Маленька хитрість зробить ранковий чай максимально корисним

27.07.2021   22:40    255

Чай вважається одним з найпопулярніших напоїв у всьому світі. Про його корисні властивості відомо вже протягом тисяч років, проте далеко не всі знають про способи отримати від нього максимум бонусів для здоров’я.


Як повідомляє OrganicFacts, посилити корисні властивості чаю допоможе одна з найдавніших спецій – шафран. Пряність отримують з квітів шафранового крокусу (Crocus sativus), батьківщиною якого вважається Близький Схід.


Это интересно:  Фахівці назвали прості і корисні добавки до ранкової каші

Сьогодні спецію вирощують в Ірані, Індії та Греції, а оскільки збір відбувається вручну, вона вважається однією з найдорожчих у світі. Шафран відомий не тільки своїм виразним і м’яким смаком, але також рядом переваг для організму.

За словами вчених, приправа може впливати на гормональний баланс, що позначається на настрої. Ранкова чашка чаю, в який доданий шафран, допоможе стабілізувати стан з початку дня.

Это интересно:  Що потрібно з’їсти, щоб позбутися від головного болю

Крім того, чай з шафраном має антиоксидантний і протираковий ефекти. Антоціани і каротиноїди, такі як кроцетини, що містяться в цій спеції, здатні нейтралізувати вільні радикали, що знижує рівень хронічного запалення в організмі, викликаного в тому числі ревматоїдним артритом і ішемічною хворобою серця.

Ряд досліджень показав, що такий напій також може знизити кров’яний тиск, рівень тригліцеридів і холестерину в крові, що додатково захищає від атеросклерозу і серцевих нападів.

Это интересно:  Названі корисні властивості лохини для здоров’я

lhealth.info

Adblock
detector