Гороскоп на 18 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Макрон отримав нове ім’я в Полінезії

26.07.2021   22:25    473

Источник: glavcom.ua

Президент Франції перед початком офіційної промови подякував полінезійцям за теплий прийом місцевою мовою
Фото: rfe

Для Еммануеля Макрона влаштували церемонію за участю 600 танцюристів і музикантів у традиційному вбранні, а також вершників в обладункахПрезидент Франції Еммануель Макрон отримав нове ім’я в ході урочистої церемонії зустрічі на острові Хіва-Оа у Французькій Полінезії. Це є однією з давніх місцевих традицій, повідомляє журнал Le Nouvel Observateur.

Это интересно:  Міжнародні журналісти шоковані виборами в Росії (відео)

«Наша частина французької ідентичності бажана і ми приймаємо її: ми – маркізійці, полінезійці, французи, і ми пишаємося, пане президенте», – сказала мер комуни Хіва-Оа Жоель Фребо в ході урочистої церемонії зустрічі Макрона.

Після цього вона дала главі держави нове ім’я – Ті Ака Іки Тааоа (Te Haka Iki Taaoa), яке перекладається як «великий лідер, який крокує вперед і піде далеко».

Это интересно:  "Давно назрівало": мешканець Сумщини пояснив убивство 3-річного сина "помстою". ВІДЕО


Своєю чергою, Макрон перед початком офіційної промови подякував полінезійцям за теплий прийом місцевою мовою.

Это интересно:  Харчування в українських школах по-новому: страви мають стати різноманітнішими (ВIДЕО)


Згідно з відеокадрами, для Макрона влаштували церемонію за участю 600 танцюристів і музикантів у традиційному вбранні, а також вершників в обладунках. Вони виконували бойові пісні і танці, а перед початком заяви лідера – гімн Франції.

До слова, француза Дам’єна Тареля, який дав ляпаса президенту Макрону, засудили до 18 місяців позбавлення волі, 14 з яких – умовно.
Adblock
detector