Удача обойдет стороной трех знаков зодиака сегодня, — астролог

Люди вимагають справедливого розслідування: до будинку закатованого Андрія у Черкасах несуть іграшки та квіти (фото)

06.09.2021   21:11    1934

Мешканці Черкас відреагували на смерть закатованого шестирічного хлопчика, який перебував у комі майже два тижні.

Источник: nnovosti.info


Як повідомляє «Обозреватель«, до будинку родини Лясових, де жив померлий, люди принесли квіти, іграшки й записки з вимогою розслідування смерті дитини.


«Янгол тепер на небі, а винні серед нас. Повинен бути справедливий суд», «За справедливе розслідування. Ми хочемо знати правду. Насильство над дитиною має бути покараним».

Дитина була доставлена в реанімаційне відділення Черкаської обласної лікарні ще 24 серпня. За життя малюка лікарі боролися 2 тижні, але, на жаль, марно.

Это интересно:  Львівська школярка порівняла українських воїнів із вуличними собаками (відео)

Відомо, що маленького Андрія доправили до лікарні з важкими травмами та критично низькими життєвими показниками. Можливо, його просто погано годували. У нещасного хлопчика була гематома головного мозку, також розірвані вуха, губа і частина статевого органа. Лікарі запідозріли, що з дитини знущалися. Бабуся дитини сказала правоохоронцям, що Андрій упав із купи цегли. А до лікарів, мовляв, звернулася нібито вже після того, як хлопчик знепритомнів. Однак довіри її словами немає, оскільки страшні травми хлопчик не міг отримати безпосередньо перед приїздом бригади «швидкої». Є ще одна версія: дитину нібито покусали собаки.

Бабуся й дідусь маленького Андрія – нерідні, їхній син одружився з жінкою, яка вже мала дитину та усиновив хлопчика.

Это интересно:  Учені відтворили зовнішність неандертальця (відео)

Також відомо, що бабуся померлої дитини — 51-річна Вікторія Лясова є фігуранткою кількох справ — її оголошували у розшук, зокрема за грабіж, поєднаний із насильством. Проте, за словами місцевих мешканців, вона багато років дивним чином уникала відповідальності.
Adblock
detector