Ляшко пообіцяв безкоштовну вакцину від Covid-19 (Відео)

17.10.2020   21:30    1591


20% українців із пріоритетних груп отримають вакцину від коронавірусу безкоштовно, або за нижчою від ринкової ціною.

Про це заявив під час брифінгу 16 жовтня головний санітарний лікар  України Віктор Ляшко.

За його повідомленням, Україна ввійшла в число країн світу, які отримають вакцину безкоштовно чи за низькою ціною.

“92 країнам вакцина буде надана безоплатно або нижче ринкової ціни. Україна також потрапила в перелік цих 92 країн. Планується, що будуть використовуватися вакцинні продукти фірми AstraZeneca, Велика Британія, – для 61 країни, і “Новавакс” Сполучених штатів Америки – для 92 країн”, – заявив Ляшко.

Это интересно:  ВМС показали катер типа Island (ВИДЕО)

Головний санітарний лікар України повідомив, що цією вакциною будуть щепити українців із пріоритетних груп, тобто груп, що найбільше ризикують заразитись Covid-19. Йдеться про медиків, які на передовій боротьби з коронавірусом, фахівців екстрених служб, а також пацієнтів із групи ризику.

“Передбачається, що буде кілька траншів вакцин, щоб покрити цим механізмом як мінімум 20% населення пріоритетних груп”, – зазначив Ляшко.

Это интересно:  Блогер сжег свой Mercedes и снял это на видео (ВИДЕО)

За повідомленням Віктора Ляшка, Україна робить усе, аби отримати вакцину від Covid-19 у числі перших відразу після того, як цю вакцину винайдуть і випробують.

“Мої оптимістичні прогнози: для масового використання це буде десь початок березня 2021 року. Це якщо все те, що проходить клінічні випробування, буде зареєстровано і буде доведена їхня безпечність та ефективність”, – сказав Ляшко.

Это интересно:  В Харькове кабаны остановили движение автомобилей (ВИДЕО)

Більше подробиць – у прямій мові головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка (на відео – із 17 хв 50 сек від початку брифінгу МОЗ).


7days-ua.com
загрузка...Adblock
detector