Лукашенко відзначився новими погрозами на адресу Польщі та Євросоюзу (відео) - Новости Ю

Лукашенко відзначився новими погрозами на адресу Польщі та Євросоюзу (відео)

22.11.2021   16:55    926

Источник: glavcom.ua

Диктатор надіслав польському керівнитву нову порцію погроз та звинувачень
фото: скріншот з відео

Білоруський диктатор вчергове звинуватив Польщу у створенні міграційної кризи


Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вдався до нових погроз та звинувачень на адресу керівництва сусідньої Польщі. Відеозапис із різкими заявами де-факто очільника Білорусі опубліковано на білоруському провладному Telegram-каналі «Пул першого».


«Ви мабуть чули що роздаються погрози з боку цих диких політиків і керівників Польщі: «кордон перекриємо залізничний і тому подібне». Я із цього приводу тільки можу сказати: будь ласка, якщо зручніше – закривайте. Але треба спочатку подумати, як вони спілкуватимуться із Росією, з Китаєм, взагалі зі Сходом. Поїдуть через Донбас!», – наголосив білоруський диктатор.

Лукашенко також нагадав, що РФ закрила кордон для провезення вантажів з території України, тому у разі закриття кордону Білорусі з ЄС, європейці втратять, фактично, основний маршрут для вантажоперевезень у східному напрямку.

Також самопроголошений президент Білорусі вчергове звинуватив чинне керівництво Польщі в інспіруванні міграційної кризи на кордоні, нібито, з метою відволікти населення країни від внутрішніх проблем країни.Adblock
detector