Лопес и Аффлека застали в интересной ситуации ФОТО

01.12.2021   21:05    354

52-річна співачка і акторка Дженніфер Лопес з’явилася в обіймах відомого актора Бена Аффлека — в мережі по-різному сприйняли ніжності пари на публіці.

Популярні американські артисти були однією з найяскравіших пар 2000-х, писати Politeka.net. Бен Аффлек навіть зробив пропозицію Дженніфер Лопес, але в 2004 році співачка офіційно розірвала заручини, а також повідомила, що їх відносинам прийшов кінець.


Дженніфер лопес, скрін

Точну причину розставання знаменитості не назвали. Лопес в одному з інтерв’ю натякала, що були винні обставини, адже вони привертали занадто багато уваги преси.


А Аффлек припускав, що обидва поквапилися — і були «занадто доступними» один для одного.

Як би там не було, зараз закохані знову разом і не приховують своїх почуттів. Так, на одному з нових фото обидва показали ніжності на публіку, викликавши у деяких навіть насмішку.

«Мені здається, що він випиває кожен день», «придивилася… у нього ніби істерика трапилася а вона таким способом збила його хвилю😏 😏», » У них цукерково-букетний період… найкращий час…», «👏👏👏🔥🔥❤️❤️❤️Супер !!!Нехай будуть щасливі разом!!!», «Ну що за мода босоніжки і пальто», — написали коментатори.

 

Adblock
detector