Лилия Ребрик поделилась с поклонниками откровением

28.06.2020   13:30    249

Лилия Ребрик – для многих поклонников пример успешной женщины, счастливой жены, отличной хозяйки и понимающей мамы. Ведущая стараеться быть для дочек Дианы и Полины настоящей подругой и выстраивать с ними доверительные отношения, а в с мужем Андреем Диким умеет поддерживать страсть и гармонию. У подписчиков ведущей в Instagram складвается впечатление, что ее жизнь идеально, но, как уверяет сама теледива, это далеко не так.

Ведущая опубликовала портретное фото без макияжа, на котором задумчиво смотрит в камеру. Под кадром она написала личное признание.

Это интересно:  Глаз не оторвать: Ирина Шейк в провокационном прозрачном белье

«Напишу очевидне: соцмережі — це далеко не все життя людини. Інколи дивишся на сторіз чи фото в інстаграм і здається: о, життя цієї людини ідеальне та й сама людина, мабуть, — ідеальна! Але я прагну бути зі своїми підписниками максимально відвертою. Я хочу сказати вам — я обожнюю життя, я оптимістка всіма фібрами своєї душі, я завжди і в усьому бачу тільки хороше і навіть якщо його нема — я його знаходжу!» — говорит она.

Это интересно:  Блэк Чайна в провокационном наряде продемонстрировала пышные формы

«Я завжди сміюся, радію і відчуваю щастя від кожної миті прожитого життя. Але я неідеальна! Цього не покажеш у сторіз і цим не кожного дня поділишся з підпісниками. Але це щира правда! Так, інколи я плачу, розчаровуюсь і хвилююся. Інколи — сварюся із дітьми (а потім — гірко плачу і шкодую про це), можу спалити котлети, які готую родині на вечерю після насиченого робочого дня. Я неідеальна, бо не завжди встигаю прибратися в оселі, неідеальна, бо буває, що так хочеться поспілкуватися ввечері з донечками, з чоловіком, а сил немає і я просто засинаю! Зрештою я неідеальна, бо ще жодного разу в житті не приготувала наполеон, який вміють готувати всі крутезні хазяйки! Але найголовніше знаєте що? Ця неідеальність не заважає мені щасливо жити! І я хочу щиро побажати, щоб так було і у вас! Пам’ятайте: все, що нам здається неідеальним, — насправді такі дрібниці! Ніщо (і ніхто!) не має заважати вам бути щасливими!» — подытожила Лилия.

Это интересно:  Рианна в розовом кружеве показывает, какое нижнее белье нужно каждой женщине этим летом

www.rbc.ua


загрузка...
Adblock
detector