Лилия Ребрик пленила нежным портретным фото и заинтриговала правдой о себе

29.07.2020   18:50    650

Ведущая примкнула к сетевому флешмобу

Лилия Ребрик старается быть максимально честной и открытой со своими поклонниками – она разговаривает с ними на личные темы и делится советами. Казалось бы, подписчики ведущей знают о ней все! Но она решила проверить, насколько хорошо осведомлена ее аудитория, поэтому опубликовала топ-10 фактов о себе, но не все из них оказались правдой. Так, теледива предложила угадать, где прячутся ложные сведения о ней.

Текст Лилия сопроводила нежным портретным фото, на котром позирует с легким макияжем.

«10 фактів про мене! Знаю, що багато хто вже влаштовував цей флешмоб, а я зрозуміла, що щось пасу задніх! Виправляюся! Отже, 4 з цих фактів неправдиві. Вгадаєте які?
1. Моє справжнє ім‘я не Лілія.

Это интересно:  Культовая трилогия "Матрицы" посвящена трансгендерам и гендерной идентичности

2. Ось уже 10 років поспіль двічі на рік ми з Диким пакуємо валізи, відвозимо дітей до бабусь і влаштовуємо собі «медовий» тиждень! Їдемо вдвох на 5 днів кудись подалі від усіх! Торік, наприклад, були у Парижі та на Мальдівах.
3. Я не дотримуюсь жодних дієт. Я – відьма, солодке я їм в необмеженій кількості, але тільки до 12-ї, а ще не їм картоплю, моркву і буряк після 15-ї.
4. Я натуральна білявка — з дитинства.
5. Мій перший підзаробіток — зйомка в рекламі, де нас поливали водою і ми промокли наскрізь заплатили мені за це 150 гривень.
6.Я мріяла стати директором універмагу, а потім всерйоз готувалася до вступу на медицинський. Акторство у мої життєві плани не входило.
7. 5 років я працювала радіоведучою на одній з чернівецьких радіостанцій, переїхала до Києва і знову пішла на радіо. А на телебачення потрапила через кілька років після цього абсолютно випадково.
8. Андрій не робив мені романтичної пропозиції. Ми гуляли у парку, жартували, сміялися і він ненароком запропонував одружитися. Весілля гучне ми теж не планували: хотіли зберегти все в таємниці.
9. У дитинстві батьки спочатку віддали мене на фігурне катання. І мені воно дуже подобалося. Мріяла граціозно кружляти на льоду і навчитися робити більман, аксель і арабеск, втім батьки забрали мене і віддали на гімнастику. І хоча про це я в своєму житті ніколи не пошкодувала, але фігурне катання і досі дивлюся з завмиранням серця і захоплююсь кожним рухом на льоду!
10. Для Діани ми не брали няню: ділили між собою обов‘язки з догляду. Якщо не могли обоє бути з дитиною — хтось брав її з собою на роботу», — перечислила звезда.

Это интересно:  Виктория Маремуха рассталась с женихом-французом Луи: телеведущая назвала причину

Поклонники делились своими предположениями, но Лилия предпочла держать интригу.

www.rbc.uaзагрузка...


Adblock
detector