Лікат повідомив про шкоду лимону під час лікування застуди - Новости Ю

Лікат повідомив про шкоду лимону під час лікування застуди

20.09.2021   15:20    215

Надто активне використання лимона та інших цитрусових при ГРВІ може всупереч очікуванню спровокувати запалення і тонзиліт.

В інтерв’ю лікаря отоларинголога Володимира Зайцева пролунала порада не вживати лимони, а також інші цитрусові плоди безконтрольно. Добре відомо, що вони є джерелом вітаміну С, який вважається одним з кращих компонентів для підтримки роботи імунної системи. Але той же лимон, який вживається без урахування дозування, може замість допомоги нашкодити при лікуванні ГРВІ.

Это интересно:  Підвищує імунітет та знижує вагу: несподівані факти про каву


Зайцев пояснив, що самодіяльна терапія із застосуванням лимона може призвести до подразнення піднебінних мигдалин і подальшим проблемам з горлом, а також до загального погіршення самопочуття.

Лимон запалює задні стінки глотки, провокуючи гранулезний фарингіт, хронічний тонзиліт. Це вводить організм в стан млявості, втоми, інтоксикації, коли людина погано себе почуває.

Это интересно:  Лікарі розповіли, які кисломолочні продукти можуть нашкодити здоров'ю

Крім того, цитрусові здатні шкодити людям з чутливим шлунком — вони підвищують кислотність, а разом з цим і ризик асоційованих станів, наприклад, печії, виразки.

zdorovia.com.uaAdblock
detector