Лікарка зазначила 5 речей, які на схуднення абсолютно не впливають - Новости Ю

Лікарка зазначила 5 речей, які на схуднення абсолютно не впливають

08.10.2021   19:40    1006

Лікарка-терапевт Людмила Паламарчук зазначила цілий перелік топ-5 речей, які на схуднення абсолютно не впливають, але часто пацієнти зорієнтовані саме на цих моментах.

1. ПОВНА ВІДМОВА ВІД СОЛОДОЩІВ. Насправді солодощі можуть бути присутні   в раціоні, але їх кількість має бути дозованою і залежати від віку та фізичної активності.


2. ФРУКТИ ЇСТИ В ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ ДНЧ. Фрукти можна їсти у будь- яку пору доби, адже банан має 100ккал як у 9 год ранку, так і о 9 год вечора. Важливо не переїдати  протягом дня, тижня, місяця.


Это интересно:  Фахівці назвали три продукти для зменшення болю за наявності артриту

3. ЖИРОСПАЛЮЮЧЕ ТРЕНУВАННЯ. Насправді немає якогось чудодійного тренування. Будь-яка фізична активність від відмови від ліфта до тренувань у залі сприяє витраті енергії, а, отже, і схудненню.

4. ВИПИВАТИ 2 Л ВОДИ НА ДОБУ. Насправді вода не пришвидшує метаболізм і не сприяє схудненню. Вся суть у тому, що люди часто плутають спрагу і голод.

5. 5 ПРИЙОМІВ ЇЖІ НА ДЕНЬ. Кількість прийомів їжі не має значення для схуднення. Якщо ваш добовий калораж- 1500ккал, то не важливо, їсте ви 5 разів по 300ккал чи 3 рази по 500ккал. Часті прийоми не «розганяють» метаболізм. Їжте тоді, коли відчуваєте голод.

Это интересно:  Фахівці виявили негативний вплив кавуна на перебіг певних хвороб

GreenPostAdblock
detector