У вітаміні Д з’явився певний маркетинг. Про це в ефірі 24 каналу розповіла лікарка-нутриціологиня Ірина Підлубна.

Хронічна втома через низький вітамін Д

Лікарка вважає, що дуже часто трапляється синдром хронічної втоми. З 10 людей мають синдром приблизно 8 осіб.

Учені й лікарі почали шукати, чому раніше діти бігали, скакали та мали багато енергії. Сьогодні ж дітки сидять у приміщенні. Дорослі також не мають життєдайної енергії для звершень, аніж було раніше.

На думку Підлубної, нутриціологія стала поширюватись в Україні та світі. Виявляється, вітамін Д має велике значення для людей. «Це правда. Я як лікарка-практикиня стикаюсь із цим кожного дня», – наголосила спеціалістка з нутриціології.

Чи можна замінити їжею нестачу вітаміну

За словами Підлубної, сьогодні нереально компенсувати нестачу вітаміну Д харчуванням. Люди рідко перебувають на сонці, а продукти не вміщують достатньої кількості вітаміну.

Это интересно:  Як за допомогою лимона можна схуднути

«Це пов’язано з різними чинниками. Наші предки більше були на вулиці й фізично працювали, а діти частіше грались на вулиці», – відзначила нутриціологиня.

Як часто потрібно робити перевірки

Лікарка зауважила, що здійснювати перевірку на вітамін Д варто принаймні 1 раз на рік. Мовиться про людей віком після 30 років.

Это интересно:  Фаівець пеперахувала плюси фізичної активності для здоров’я

Краще це робити весною або восени, тому що період міжсезоння. Ми маємо зрозуміти, чи нам потрібно підвищувати рівень чи не потрібно,
– зазначила Підлубна.

Нутриціологиня пояснила, що у людей після 35 років рецептори сонячного світла змінюються. Це процес старіння. «Коли дитина буде на вулиці 20 хвилин улітку і бабуся, якій 70 років, то сприйняття сонце буде різне», – сказала лікарка.

Підлубна: Передозування вітаміном можливе

Спеціалістка з нутриціології відмітила, що людина може передозуватись вітаміном Д. Це реально, якщо людина нічого не розуміє і приймає надто високі дози.

Это интересно:  "Тихі" ознаки діабету

Нутриціологиня про особливості вітаміну Д: дивіться відео

«У медичній практиці зафіксовано єдиний у світі випадок перевищення вітаміну Д. Це було у населення одного міста, де викрали бочку з вітаміном Д, вважаючи, що це олія. На виробництві хліба продали цю бочку, напекли хліба, та люди наїлися», – пригадала Підлубна.

Лікарка повідомила, що бувають страшні інтоксикації, але без летальних випадків. Лише – прояви інтоксикації й отруєння.

healthy.24tv.ua