Гороскоп по картам Таро на неделю с 20 по 26 сентября 2021: все знаки зодиака

Лікарі порадили способи уникнути недоумства

26.07.2021   16:00    168

Багато людей думають, що хвороба Альцгеймера або деменція робить людину забудькуватою, знесиленою, але не може призвести до летального результату. Лікарі запевняють, що це є серйозною помилкою.

Захворювання руйнує клітини мозку і викликає незворотні зміни, які виражаються в дисфункції організму і безладному поведінці. Експерти Stanford Health Care поділилися простими прийомами, що дозволяють уникнути смертельної форми недоумства і убезпечити себе і своїх близьких від цього захворювання.


Фізичне навантаження

Будь-які рухи можу знизити ризик деменції, в тому числі приготування їжі. Дослідження показують, що навіть незначна, але регулярне навантаження дозволяє знизити ризик розвитку деменції на 30%, хвороби Альцгеймера – на 45%.

Это интересно:  Дієтолог розповіла, яка кориця має переваги для здоров'я

Інтелектуальне навантаження

Лікарі рекомендують постійно давати собі не тільки фізичне, а й інтелектуальне навантаження. Можна читати книги, розгадувати кросворди та інші ребуси. Вчені стверджують, що розумово – стимулююча активність може значно відстрочити появу симптомів деменції, хоча і не здатна повністю її запобігти.

Зберігайте здорову вагу

У минулому році вчені повідомили про взаємозв’язок між деменцією і наявністю зайвої ваги. Дослідження показало, що від 25 до 30% повних людей і людей з ожирінням мають підвищений ризик захворювання недоумством, пише портал eatthis.com.

Это интересно:  Відсутність цього продукту у раціоні сильніше шкодить, ніж паління

Не паліть

Куріння є найбільш поширеною шкідливою звичкою, воно може викликати ряд захворювань судин, серця, легенів. Крім того, куріння може бути причиною інсультів і невеликих кровотеч в головному мозку, які також є факторами ризику розвитку недоумства. Токсини, що містяться в сигаретному димі, окислювальні процеси і запалення від куріння сприяють розвитку хвороби Альцгеймера.

Это интересно:  Кілька порад для зміцнення кісток

Здорове харчування

Лікарі радять для запобігання деменції споживати більше фруктів, овочів, бобових, рибу та інші морепродукти. Також насичені жири, такі як оливкова олія і невеликі кількість червоного м’яса, яєць і солодощів. Середземноморська дієта, що включає багато з цих продуктів, може знизити кров’яний тиск, що впливає на розвиток хвороби Альцгеймера.


lhealth.info

Adblock
detector