Лікарі назвали три способи, що дозволяють протистояти розвитку Альцгеймера - Новости Ю

Лікарі назвали три способи, що дозволяють протистояти розвитку Альцгеймера

04.10.2021   07:20    545

На даний момент хвороба Альцгеймера не піддається лікуванню, але є способи, здатні уповільнити її перебіг. Лікарі назвали три, що дозволяють призупинити розвиток цієї недуги.

Вчені протягом багатьох років працюють над розробкою ліків від хвороби Альцгеймера. Поки їм не вдалося істотно просунутися в цьому питанні, але зібрана в ході досліджень інформація дозволяє на певному рівні протистояти захворюванню, зупиняючи розвиток деменції і порушення когнітивних функцій.Відомо, з моменту діагностування хвороби людина проживає від 4 до 8 років. У зв’язку з цим хворому і його близьким важливо знати всю інформацію про недугу, оскільки ці знання допоможуть допомогти продовжити людині життя і поліпшити його самопочуття, позбавивши від страждань. Лікарі назвали три способи, що дозволяють протистояти розвитку Альцгеймера.

Это интересно:  Фахівець порекомендував продукт для поліпшення якості сну

Планове обстеження

Невролог Ольга Штанг розповіла, що зараз ніхто не може виявити це захворювання до появи клінічних симптомів. У зв’язку з цим дуже важливо звернутися до лікаря, щоб своєчасно виявити перші порушення в організмі і почати боротьбу з симптомами. Нерідко люди списують прояв недуги на втому, вважаючи, що порушення пам’яті викликані з перевтомою. Фахівці рекомендують не робити таких висновків, а відразу ж йти в лікарню на обстеження. Також вони нагадують, в першу чергу в групі ризику знаходяться ті, у кого в сім’ї були випадки Альцгеймера, оскільки хвороба є спадковою. Високі ризики зіткнуться з нею і у людей з серцево-судинними хворобами, гіпертонією і гіперхолестеринемією.

Перевірка еластичності стінки судин

Это интересно:  Цей чай допоможе схуднути

Невролог Віктор Шахнович розповів, що в групу ризику потрапляють і ті, у кого стінки судин мають недостатню еластичність. Нерідко на їх стан впливає спосіб життя людини. Наприклад, через професійну діяльність в організмі можуть накопичуватися токсини, що впливають на судини. Якщо їх еластичність знизилася, кров доставляє в мозок менше кисню, і це призводить до голодування. В результаті цей орган починає раніше старіти і може початися розвиток хвороби Альцгеймера. Щоб цього не допустити, потрібно стежити за артеріальним тиском і його стрибками. Саме вони свідчать про наближення порушення здоров’я.

Мозок потрібно регулярно завантажувати роботою

Науковий співробітник факультету фундаментальної медицини МДУ Володимир Польщаков радить навантажувати мозок, щоб той регулярно перебував в активній фазі. Розумові вправи дозволяють істотно знизити шанси початку деменції. Ті, хто вправляються, вирішуючи різні завдання і розгадуючи кросворди хворіють на Альцгеймера рідше. При цьому експерт вказав, що спадковий фактор в даній ситуації грає не таку важливу роль, як прийнято вважати. Лише 10% пацієнтів мали в роду людей з цим захворюванням.

Это интересно:  Названі ознаки наявності зайвої рідини в тілі

wworld.com.uaAdblock
detector