Лікарі назвали п'ять продуктів для захисту від бронхо-легеневих захворювань - Новости Ю

Лікарі назвали п’ять продуктів для захисту від бронхо-легеневих захворювань

18.10.2021   21:00    2345

Лікарі назвали п’ять продуктів, які допоможуть захистити легені та загалом запобігти бронхо-легеневим захворюванням. Про це пише Мета.

Зокрема, це петрушка. Ефірні масла петрушки допоможуть знешкодити токсичні речовини, які знаходяться в організмі. Антиоксиданти петрушки здатні запобігти неконтрольоване ділення клітин легеневої тканини, що ефективно проти раку легенів.Також лікарі радять звернути увагу на часник. У часнику міститься алліцин, який пригнічує ріст бактерій. Він допомагає боротися з небезпечними виразками в шлунку та ураженнями органів дихання.

Дуже корисною є броколі. У брокколі міститься рослинна речовина сульфорафан, яка активує особливий ген в організмі людини. Він захищає клітини від токсичних речовин, запобігаючи розвитку раку.

Необхідно включити у свій раціон помідори та яблука. Поєднання помідорів і яблук є неймовірно корисним для здоров’я легенів. Ці продукти захищають клітини від токсичних речовин, тим самим запобігаючи розвитку раку.

Такод такий «простий» продукт, як вода допомагає органам дихання впоратися з зневодненням. Також достатня гідратація забезпечує захист легень.

GreenPost
Adblock
detector