Лікарі нагадали про обов'язкову перевірку рівня холестерину - Новости Ю

Лікарі нагадали про обов’язкову перевірку рівня холестерину

25.10.2021   08:40    877

Лікарі нагадують, що підвищений холестерин не має явних симптомів, тому перевірка його рівня абсолютно необхідна в певному віці.

У Великобританії дослідницький проект Flora ProActiv показав, що багато дорослих людей ніколи не перевіряли свій рівень холестерину: серед людей віком від 35 до 44 років таких виявилося майже 46%, а серед тих, хто старше 55 років – 19%. Коментуючи ці дані, автори дослідження заявили, що вони викликають серйозне занепокоєння, оскільки проблема підвищеного рівня холестерину посилюється з віком і частіше зустрічається у людей старше 40 років.Вчені констатують, що в певному віці потрібно обов’язково перевіряти свій рівень холестерину, оскільки підвищений холестерин (якщо такий є) часто не проявляється помітним погіршенням самопочуття, а його перші помічені симптоми можуть означати, що в організмі вже виникли важкі патологічні зміни. Визначити вміст холестерину дозволяє аналіз крові.

“Всім дорослим людям важливо знати свої показники вмісту холестерину, але особливо після 40 років”.

Представники Національної служби охорони здоров’я (NHS) відзначають, що своєчасне виявлення проблеми високого холестерину може допомогти запобігти серцеві захворювання і погіршення при діабеті. За словами медиків, поліпшити показники вмісту холестерину можна всього за два-три тижні, змінивши раціон і спосіб життя.

ukrhealth
Adblock
detector