Лікарі-дієтологи розповіли, які продукти прискорюють старіння - Новости Ю

Лікарі-дієтологи розповіли, які продукти прискорюють старіння

26.09.2021   08:40    745

Коли справа доходить до уповільнення процесу старіння, найкращими ліками може виявитися щоденний раціон. За даними CDC, основною перевагою здорового харчування в дорослому віці є можливість прожити довше життя. Фахівці впевнені, що починати потрібно з сніданку


Лікарі-дієтологи розповіли, яких продуктів слід уникати, щоб забезпечити собі довголіття. За словами доктора медичних наук Тріста Бест, «спільним знаменником» серед багатьох популярних продуктів для сніданку є високий вміст цукру і перероблених вуглеводів. Відомо, що вони погано впливають на здоров’я кишечника і прискорюють старіння.


Это интересно:  Скільки чашок кави допустимо в день, пояснив невролог

Млинці

Хоча багато хто любить млинці на сніданок, слід пам’ятати, що в них може бути багато цукру і обробленої муки. Особливо це стосується готових сумішей для приготування страви. «Додавання цукру і жиру в млинці може привести до збільшення ваги», — попередила Кортні Д’Анджело, доктор медичних наук, автор журналу Fit Healthy Momma. Крім того, велика кількість цукру підсилює запалення в організмі і сприяє формуванню нездорового мікробіома, додала експерт.

Это интересно:  Лікар розповів, чому набрякають ноги

Бекон і ковбаса

Бекон і ковбаса — популярні продукти для сніданку, але багато видів обробленого м’яса вчені пов’язують з прискореним старінням і більш високим ризиком серцево-судинних захворювань. У дослідженні, опублікованому в British Medical Journal, було виявлено, що споживання переробленого червоного м’яса підвищує ризик смертності в цілому.

Пластівці і випічка

Миска улюблених пластівців з молоком щоранку може зістарити організм швидше, ніж багато хто думає. «Пластівці, до складу яких входять рафіноване борошно, вуглеводи і цукор, володіють сильним запальним процесом. На жаль, кількість цукру і спосіб виробництва таких пластівців сприяє збільшенню ваги, хронічного слабкого запалення і поганого стану кишечника», — пояснила Тріста Бест.

Это интересно:  Чому зникає голос і як його повернути

Через велику кількість в випічці все того ж цукру продукт також виявився в списку шкідливої ​​їжі. Як пояснила лікар-дієтолог Жанетт Кімсал, крім того, що цукор викликає запалення, він також провокує фізичне старіння шкіри через утворення AGE.

zdorovia.com.uaAdblock
detector