Финансовый гороскоп на неделю с 27 сентября по 3 октября 2021

Лікар з перегаром: на Львівщині батьки звинувачують медиків у смерті новонародженого

03.09.2021   21:36    441

На Львівщині батьки звинувачують медиків у смерті своєї новонародженої дитини. Про лікаря з перегаром та інші жахливі подробиці інциденту мати та батько померлої дитини розповіли виданню «Діло».


Источник: nnovosti.info

12 серпня 25-річна Ірина потрапила до Львівського обласного клінічного перинатального центру на 35-му тижні вагітності. Жінці зробили кесарів розтин, за допомогою нього вона народила хлопчика. Мати малюка каже, що її син виглядав повністю здоровим, проте 16 серпня його стан раптово погіршився.


Это интересно:  Усик победил Джошуа и завоевал титулы WBA Super, WBO, IBF и IBO в супертяжёлом весе

Після народження хлопчику спочатку давали кисень, через два дні він вже почав їсти грудне молоко матері. Дитина набирала вагу, а батьки готувалися до виписки. Проте мати помітила неладне.

«Я побачила, що дитина сама не своя, животик був здутий. Медперсонал на мої зауваження не звертав уваги, займався випискою людей поки не прийшла нова нічна зміна з 20 год. і о 21 год. вони почали дитятко лікувати, яке вже було в критичному стані. Лікарка прийшла о 1 годині ночі та була без рукавичок та маски, з брудними руками від неї було чути перегаром. Зі шлуночка в дитини йшла кров. Йому давали сильні антибіотики. До ранку стан не змінився і вони викликали «Охматдит», — розповіла виданню жінка.

В «Охматдиті» у дитини виявили інфекцію та проблеми з кишківником. Мати вважає, що її сину занесли цю інфекцію вже після пологів. Малюку давали антибіотики, лікарі казали, що є лише 5% на те, що новонароджений виживе.

Это интересно:  Дрифт навколо палаючого "БМВ": у селі на Поліссі влаштували екстремальні розваги (ВІДЕО)

Попри це дитині ставало краще, 26 серпня лікарі зробили хлопчику УЗД органів та аналізи, результати були нібито гарними. Але 27 серпня матері повідомили, що вранці її син перебував у критичному стані, ввечері він вже помер.

Труп малюка забрав патологоанатом, до моргу батьків не пускали. Протягом декількох днів мати намагалася забрати тіло сина для поховання, але їй чомусь не давали це зробити.


Adblock
detector