Лікар з Індії порадив, як побороти неприємний запах з рота - Новости Ю

Лікар з Індії порадив, як побороти неприємний запах з рота

26.10.2021   18:00    1775

За словами лікаря, якщо вам не допомагають поради, значить варто шукати хворобу

Індійський лікар Прерна Танеджа, який спеціалізується на раку ротової порожнини, пояснив, у чому причина поганого запаху, а також як з ним впоратися.


Фахівець повідомив, що причин появи неприємного запаху може бути кілька і перед лікуванням важливо визначити їх. Найчастіше за це відповідальні хвороби зубів або ясен, але іноді галитоз говорить про більш серйозні проблеми зі здоров’ям: діабет, порушення роботи нирок або шлунка, а також респіраторної інфекції.


У разі, якщо джерело проблеми знаходиться в ротовій порожнині, позбутися від нього допоможуть наступні поради.

Чистіть зуби двічі на день. Інтервал між чищенням зубів не повинен бути більше 12 годин. Такий проміжок не дозволяє зубному нальоту затвердіти, перетворюючись в зубні камені, які можуть служити джерелом неприємного запаху.

Користуйтеся зубною ниткою. При чищенні за допомогою звичайної зубної щітки ми втрачаємо близько 40% площі зубної поверхні, каже лікар. Зубна нитка дозволить видалити залишки їжі в важкодоступних місцях, запобігаючи їх гниття.

Чистіть язик. Поверхня нашого язика складається з безлічі ворсинок, які утримують бактерії, мікрочастинки їжі і мертві клітини. Все це може також привести до утворення неприємного запаху.

Полощіть рот після кожного прийому їжі. Це дозволить відразу прибрати значну частину харчових залишків, полегшивши подальший догляд за ротовою порожниною.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector