Лікар розповів, як визначити роботу серця на знос - Новости Ю

Лікар розповів, як визначити роботу серця на знос

15.11.2021   08:00    1379

Фахівець з Великобританії Кріс Ілліадес розповів про спосіб, який дозволить всього за кілька секунд визначити роботу серця на знос. Завдяки нескладній маніпуляції, людина може дізнатися, чи є у неї проблеми з холестерином.


Якщо в організмі людини накопичується дана речовина, вона в якийсь момент починає згубно впливати на роботу серцево-судинної системи, що дуже небезпечно. Холестерин збирається в судинах, засмічуючи їх.


Через бляшок серцю складніше прокачувати кров. Згодом діяльність органу переходить в ненормальний режим, так як серцевий м’яз намагається функціонувати ідеально в будь-яких умовах, продовжуючи прокачувати по судинах кров.

Щоб визначити роботу серця на знос, досить провести лише невелику маніпуляцію, яка не вимагає спеціальних навичок і апаратури. Кожна людина може перевірити стан своїх судин в домашній обстановці всього за кілька секунд.

Як заявив Кріс Ілліадес, при критичній масі накопиченого холестерину відбувається розвиток атеросклерозу. Дана хвороба діагностується у людей з закупорками в судинах. Якщо недуга вже розвинений, то натиснувши пальцем на гомілку, можна спровокувати точковий набряк.

З’явилася тимчасова вм’ятина і вказує на проблеми зі здоров’ям. Такі сліди зазвичай проявляються від нетривалого впливу на тканинах ноги лише у тих, у кого формується застійна серцева недостатність. В такому випадку необхідно звернутися до лікаря і пройти обстеження.

ukrhealth
Adblock
detector