Лікар розповів, чи небезпечно спати поруч зі смартфоном - Новости Ю

Лікар розповів, чи небезпечно спати поруч зі смартфоном

09.12.2021   11:20    285

Лікар-терапевт Сергій Петров поділився своєю думкою з приводу того, чи небезпечно для людини спати поруч з поставленим на зарядку смартфоном. Він переконаний, що деякі побоювання користувачів необгрунтовані.

Медик звернув увагу, що наукові дослідження поки не дозволили встановити шкоду випромінювання, яке утворюється під час роботи або зарядки смартфона.


Використовувати підключений до мережі пристрій можна, але важливо, щоб самі Зарядні адаптери були хорошої якості, а ще не можна дозволяти гаджету сильно перегріватися.

Звернув увагу Петров, що радіохвильове випромінювання низької потужності не робить негативного впливу на організм. Використовувати заряджається девайс небажано тільки під час прийому ванни, оскільки виникає ризик короткого замикання і в воду почне надходити електричний струм.


Сучасні смартфони при підключенні до мережі нагріваються більше звичайного, але найчастіше це не критичні показники. Потенційно ризик того, що пристрій вибухне, є, однак він дуже низький.

Спровокувати такий результат здатна погана ізоляція у девайса або наявність несправностей в платі управління батареєю. Спати поруч з поставленим на зарядку смартфоном теж не небезпечно, запевняє терапевт.

ukrhealth

Adblock
detector