Лікар розповіла, які продукти послаблюють імунітет - Новости Ю

Лікар розповіла, які продукти послаблюють імунітет

13.11.2021   21:40    958

Питання зміцнення імунітету як ніколи актуальне в холодну пору року. Лікарі та вчені стверджують, що на силу природного захисту організму велику роль надає харчуванняг

 

Лікар-дієтолог та генеральний директор NY Nutrition Group Ліза Московіц (Lisa Moskovitz) розповіла, які продукти роблять організм слабшим перед захворюваннями, та назвала ті, які краще виключити зі сніданку.Фахівець наголосила, що день важливо починати з отримання основних поживних речовин. Наприклад, виняток із першого прийому їжі білків, клітковини та корисних жирів може послабити імунітет і негативно позначитися на загальному стані здоров’я.

«Будь-який сніданок з підвищеним вмістом цукру та насичених жирів, включаючи випічку, солодкі пластівці або оброблене м’ясо, може призвести до підвищення апетиту, погіршення концентрації та навіть перепадів настрою протягом усього дня», — пояснила Московиць.

Дієтолог зазначила, що додавання до сніданку білка, клітковини та корисних жирів є ключем до підтримки здорової імунної системи. Для цього відмінно підійдуть, зокрема, авокадо, яйця, жирна риба або вівсянка з фруктами. При цьому вона уточнила, що насолодитися булочкою або шматочком бекону також можна, але краще зробити це в обід.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector