Лікар розповіла про найбільш дієві способи зміцнення імунітету - Новости Ю

Лікар розповіла про найбільш дієві способи зміцнення імунітету

22.09.2021   06:00    573

Коли попереду довгі холодні місяці, багато людей намагаються максимально подбати про своє здоров’я і зміцнити імунітет до сезону застуд. Особливо це актуально для тих, кому більше 60 років і хто має деякі проблеми зі здоров’ям.


Терапевт Ольга Сунгоріна розповіла, як пенсіонерам варто підготуватися до холодів і атак хвороботворних вірусів.

Пийте вітаміни

Одним з найефективніших способів зміцнення імунітету є збільшення дози прийнятих вітамінів. Це не означає, що треба пити жменями синтетичні препарати або їсти кілограмами овочі і фрукти, але складати раціон харчування так, щоб в кожній страві були корисні речовини.


Однак, на думку експерта, тільки лише їжею імунітет не зміцнити. Потрібна допомога у вигляді біологічно активних добавок, які продаються в аптеках. Особливо людям, які часто хворіють або дуже важко переносять будь-які стреси.

— Баланс деяких вітамінів, наприклад, вітаміну С, дуже важливо підтримувати в організмі цілий рік. Потрібно купувати препарати в аптеках, не сподіваючись на допомогу тільки фруктів, овочів або трав, що продаються на ринку, — говорить терапевт.

Які вітаміни особливо корисні людям похилого віку?

У переддень сезону застуд пенсіонерам слід більше уваги приділяти заповненню запасів вітамінів С, А, групи В, а також корисних мікроелементів — цинку, калію, кальцію і селену. До речі, їх можна приймати окремо або в складі вітамінних комплексів цілий рік. Але особливо корисними вони будуть ранньою осінню.

Щоб ще краще підготуватися до холодів, буде правильним здати біохімічний аналіз крові на наявність певних вітамінів і мікроелементів. На які саме — підкаже дільничний терапевт. Він же підкаже, як вирішити проблему поганої засвоюваності вітамінів (проблема часта для літніх людей). Як правило, причиною тому є хронічні захворювання органів травлення. В цьому випадку, можливо, більш правильним буде приймати вітамінні комплекси в поєднанні з лікарськими препаратами, які знижують гостроту основного захворювання.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector