Лікар пояснив, як лимон може нашкодити при лікуванні ГРВІ - Новости Ю

Лікар пояснив, як лимон може нашкодити при лікуванні ГРВІ

26.09.2021   08:20    248

Надто активне застосування лимона та інших цитрусів як «ліки» при ГРВІ може всупереч очікуванню спровокувати запалення і тонзиліт, попереджає лікар.

В інтерв’ю лікаря отоларинголога Володимира Зайцева прозвучала порада не вживати лимони, а також інші цитрусові плоди безконтрольно. Добре відомо, що вони є джерелом вітаміну С, який вважається одним з кращих компонентів для підтримки роботи імунної системи. Але той же лимон, що вживається без урахування дозування, може замість допомоги нашкодити при лікуванні ГРВІ.

Это интересно:  Поради лікаря, як зберегти здоров'я під час сезонних простудних захворювань


Зайцев пояснив, що самодіяльна терапія із застосуванням лимона може привести до подразнення піднебінних мигдалин і подальшим проблемам з горлом, а також до загального погіршення самопочуття.

“Лимон запалює задні стінки глотки, провокуючи гранульозний фарингіт, хронічний тонзиліт. Це вводить організм в стан млявості, втоми, інтоксикації, коли людина погано себе почуває».

Это интересно:  Фахівці з’ясували, як кава може впливати на роботу печінки

Крім того, нагадав Зайцев, цитруси здатні шкодити людям з чутливим шлунком – вони підвищують кислотність, а разом з цим і ризик асоційованих станів, наприклад, печії, виразки.

ukrhealthAdblock
detector