Лікар поділився списком корисних для зубів продуктів - Новости Ю

Лікар поділився списком корисних для зубів продуктів

15.11.2021   16:20    423

Продукти з високим вмістом кальцію, клітковини, магнію, фтору, фосфору, вітамінів, а також протизапальних та очищаючих компонентів вважаються найбільш корисними для зубів. Списком таких продуктів поділився лікар-стоматолог Михайло Заславський


За його словами, головними продуктами для здоров’я зубів є броколі, цвітна капуста, морква, селера, перець та огірок. Вони містять мало цукру та багато клітковини, відмінно очищають зубну емаль та нейтралізують кислоту, відновлюючи кислотно-лужний баланс у порожнині рота, розповів експерт.


Необхідно також вживати молочні продукти. Вони є головним джерелом кальцію, що надає сприятливий вплив на здоров’я кісток та зубів. Експерт підкреслив, що в молоці, йогурті, сирі та домашньому сирі мало кислот, але багато фосфору та магнію. У них також містяться фосфати, казеїн і комплекс корисних мікроелементів, які мають протизапальні властивості.

Пити Заславський радить зелений чай. За його словами, катехіни, що містяться в ньому, нейтралізують бактерії, які спричиняють карієс. Крім того, зелений чай добре зміцнює ясна та чудово освіжає дихання, додав медик.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector