Лікар перерахувала переваги та недоліки лазерної корекції зору - Новости Ю

Лікар перерахувала переваги та недоліки лазерної корекції зору

20.11.2021   13:20    672

В даний час лазерна корекція зору набуває все більшої популярності як метод відновлення функцій ока. За допомогою такої операції можна позбутися від короткозорості, далекозорості або астигматизму. Однак, як і у будь-якої процедури, у неї є свої переваги і недоліки, розповіла офтальмолог ФГБНУ НДІ очних хвороб Регіна Шайдулліна.


В першу чергу лікар підкреслила, що лазерна корекція не є лікуванням. За допомогою операції не можна позбутися від очних захворювань або усунути їх причину. За словами Шайдулліної, ця процедура-такий же метод корекції міопії, як окуляри або контактні лінзи, повідомляє “Мир24”. “Тобто вона не лікує міопію і не усуває її причину. Немає певних обмежень за ступенем міопії в показаннях до лазерної корекції зору”, – пояснила вона.


Проте доктор зазначила, що є суворі показання до цієї операції. Зокрема, пацієнт повинен бути старше 18 років, і стабільний мінус повинен бути протягом мінімум року.

Серед протипоказань найчастіше-дистрофічні і дегенеративні захворювання рогівки, відшарування сітківки, синдром сухого ока у важкому ступені, інфекційні захворювання і прогресуюча глаукома. Крім того, лазерну корекцію не проводитимуть пацієнтам з тонкою рогівкою, а також вагітним і годуючим жінкам.

При цьому Шайдулліна порадила робити корекцію відразу на два ока, а не по черзі. Сама операція проводиться на рогівці ока. Вплив лазера на неї мінімально і найкращого результату можна домогтися, якщо зробити корекцію у віці від 18 до 45 років. У цьому випадку мова часто йде про стовідсоткове відновлення зору, додала лікар.

ukrhealth
Adblock
detector