Гороскоп на 17 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Лікар-онколог пояснив, які зовнішні зміни вказують на появу проблем зі здоров’ям

09.09.2021   19:40    1022

Важливо бути особливо уважними до змін на обличчі. Таку пораду дав лікар-онколог і хірург Іван Карасьов. Він пояснив, які зовнішні зміни вказують на появу проблем зі здоров’ям.

Суха шкіра

За словами медика, шкіра, яка суха і тріскається – це не тільки явна ознака зневоднення організму. Найчастіше це вказує на серйозні проблеми в роботі потових залоз.

Это интересно:  Експерт розповів, які продукти і напої краще не вживати одночасно

Волосся на обличчі у жінок

Поява волосся у жінки в області щелеп, підборіддя, а також верхньої губи може говорити про синдром полікістозу яєчників. Про це Карасьов написав на своїй сторінці в Instagram.

Стан склер

Крім того, необхідно звертати увагу і на очі. Карасьов пояснив, що червоні прожилки в склерах сигналізують про нервове виснаження, а жовтизна склер – про хвору печінку.

Сині губи

На проблеми з серцем і судинами, за словами онколога, часто вказує синява на губах. Спеціаліст впевнений, що не можна ігнорувати “незрозумілі” зміни кольору обличчя – необхідно звертатися за допомогою до лікаря. Так, тривала блідість часто попереджає про анемію, а жовтуватий відтінок – про проблеми з печінкою.


Это интересно:  Названі найкращі продукти для серця

Кандидат медичних наук Іван Карасьов – експерт у сфері діагностики та лікування передракових захворювань і ранніх форм раку шлунково-кишкового тракту, лікар-ендоскопіст, працює в НМІЦ онкології ім. Блохіна.

ukrhealth

Adblock
detector