Лікар-кардіолог розповів, які сигнали можуть вказувати на проблеми з серцево-судинною системою - Новости Ю

Лікар-кардіолог розповів, які сигнали можуть вказувати на проблеми з серцево-судинною системою

21.09.2021   08:00    195

Лікар-кардіолог Заур Шугушев розповів, які сигнали можуть свідчити про те, що людині слід негайно звернутися до лікаря. За його словами, є три ознаки, які можуть вказувати на проблеми з серцево-судинною системою.


Шугушев зазначив, що в першу чергу слід звернути увагу на печіння в грудях. Також насторожити повинна асфіксія, яка з’являється при переході з теплого приміщення в холодне.


Это интересно:  Названий найбільш доречний режим харчування для діабетиків

Про це фахівець заявив в інтерв’ю. Якщо в грудях з’являється відчуття дискомфорту, особливо під час фізичних навантажень, необхідно якомога швидше звернутися до лікаря.

Раніше лікар і телеведучий Олександр Мясников повідомив, що на проблеми з серцем можуть вказати ряд цілком помітних проявів. Зокрема, насувається інфаркт можна розпізнати, помітивши задишку, біль за грудиною, слабкість і підвищену пітливість.

Это интересно:  Фахівці назвали користь і шкоду від споживання свинини

Лікар також зазначив, що є передінфарктні ознаки, які мало у кого асоціюються з хворобою серця. Наприклад, хворобливі відчуття в плечі, щелепи або шиї, а також печія, здуття і проблеми з промовою. Звичайно, таке нездужання може бути не пов’язане із захворюванням серця, проте іноді краще перестрахуватися і звернутися до фахівця.

ukrhealthAdblock
detector