Лікар-дієтолог назвала фруктовий напій, який допоможе підтримати імунну систему - Новости Ю

Лікар-дієтолог назвала фруктовий напій, який допоможе підтримати імунну систему

21.09.2021   09:20    184

Відомо, що раціон харчування відіграє величезну роль в загальному стані здоров’я. Фахівці радять включати в нього якомога більше овочів і фруктів через високий вміст в них різних вітамінів і мінералів. Лікар-дієтолог Аліна Петре розповіла, що є фруктовий напій, який допоможе підтримати імунну систему.


За її словами, впоратися із запаленням в організмі може звичайний ананасовий сік. Петре пояснила, що сам ананас містить фермент бромелаїн. Дослідження показали, що він захищає від безлічі проблем зі здоров’ям, пов’язаних із запаленням.


Это интересно:  Названі кращі продукти для очищення товстого кишечника

Наприклад, в ході одного дев’ятитижневого дослідження, було встановлено, що щоденне вживання ананаса значно знижувало ризик як вірусних, так і бактеріальних інфекцій. В експерименті взяли участь 98 здорових дітей.

Інше дослідження показало, що діти з інфекцією носових пазух видужували значно швидше при прийомі добавок бромелаїну в порівнянні зі стандартним лікуванням. Більш того, вчені довели, що фермент може зменшити маркери запалення.

Это интересно:  Лікарі нагадали про обов'язкову перевірку рівня холестерину

Два дослідження в пробірках показали, що бромелаїн пригнічує ріст клітин раку грудей і стимулює їх загибель. Згідно з іншими науковими роботами, фермент гальмує ріст злоякісних клітин шкіри, жовчних проток, шлунково-кишкового тракту і товстої кишки.

Деякі експерименти показали, що сполука може бути такою ж ефективною, як нестероїдні протизапальні препарати, але без їх побічних ефектів.

Это интересно:  Психіатр порадила продукти від нудьги та депресії

ukrhealthAdblock
detector