Лікар-дерматолог розповіла, скільки косметичних засобів треба наносити, щоб шкіра була здоровою та доглянутою

21.07.2021   22:00    166

Правильний режим догляду може допомогти вам уникнути багатьох проблем зі шкірою. Але підібрати правильні продукти не так вже й просто. Крім того, ви повинні також наносити їх у правильних кількостях, адже нестача чи надлишок навіть найкращого засобу можуть сильно знизити його ефективність.


Лікар-дерматолог Рашмі Шетті розповіла, скільки треба наносити кожного продукту, щоб шкіра була здоровою та доглянутою.


Это интересно:  Як зробити чай з хризантеми для лікування різних захворювань

Тонік/тонер: Не розпилюйте його занадто багато. Натисніть на розпилювач двічі, по одному разу з кожного боку обличчя, вам цього вистачить.

Сироватка: Для того, щоб повністю покрити обличчя, повинно вистачити чотирьох крапель сироватки.  По одній краплі на кожну щоку, одна на лоб і остання на підборіддя.

Зволожуючий крем: Ви повинні нанести достатню кількість зволожуючого крему. Потреба в ньому зазвичай залежить від типу шкури. Для сухої шкіри потрібно більше зволожуючого крему, тоді як для жирного та комбінованого типу шкіри його потрібно порівняно менше. Слідкуйте за тим, щоб крем повністю увібрався, а пори не закупорювались, але при цьому не було відчуття стягнутості.

Сонцезахитсний крем. Важливо застосовувати сонцезахисний крем щодня, щоб запобігти пошкодженню сонцем. Вам слід правильно наносити сонцезахисний крем на вилиці та лоб, оскільки це найбільш відкрита зона.

Это интересно:  Вітамін E зміцнює імунітет, зменшує запалення, зберігає молодість: продукти з високим вмістом цієї речовини

Доктор Шетті додає, що крем ліпше наносити не руками, а спеціальною лопаткою, щоб витрачати продукт економно, а мікроби з рук не потрапили на обличчя. Крім того, після нанесення одного засобу потрібно негайно наносити наступний, щоб вони “запечатали” один одного.

wworld.com.ua

Adblock
detector