Лікар дала рекомендації, як зупинити випадіння волосся - Новости Ю

Лікар дала рекомендації, як зупинити випадіння волосся

06.10.2021   15:40    1441

Лікар-трихолог дала рекомендації про те, як зупинити випадіння волосся після коронавірусу

Підступність коронавірусу

Багато людей, які перенесли коронавірус, розповідають, що одним з найнеприємніших наслідків цього є втрата значної кількості волосся на голові. Як правило, інтенсивне випадання волосся починається ще в процесі хвороби і триває до тих пір, поки організм повністю не відновиться. У деяких випадках ситуація настільки критична, що люди починають носити головні убори, вкорочують стрижки або навіть купують перуки.Як же вирішити цю проблему?На себе не сподівайся!

За словами трихолога Юлії Нагайцевої, втраті волосся може знадобитися деякий час: іноді людина виявляє ознаки цього процесу через три-чотири тижні після появи перших проявів коронавірусної інфекції (підвищення температури, втрата нюху, ломота в м’язах і ін) , а іноді — через два місяці після одужання.

Это интересно:  Гіпертонія, інсульт і тромбоз: найнебезпечніші наслідки дефіциту магнію

— Найчастіше це тільки початок процесу, — зазначила лікар-трихолог.

При цьому вона підкреслила, що вірити у власні сили в боротьбі з неприємними наслідками коронавірусу, звичайно, потрібно. Але покладатися тільки лише на досвід сусідки, родича або рекомендації фармацевта в аптеці не варто.

Більш того, самостійно обрані лікарські препарати можуть і не допомогти. Тому, що в кожному конкретному випадку потрібно розбиратися детально.

Это интересно:  Названо популярний продукт, який підвищує ризик діабету

Саме не пройде

Згідно зі спостереженнями лікарів, відновлення росту волосся після хвороби без відвідування лікаря і застосування ліків трапляється лише у небагатьох. Причому, у молодих чоловіків і жінок більше шансів на щасливий результат. Людям же, старшим 40 років і які мають хронічні захворювання, найкраще звернутися за допомогою до професійного трихолога.

— Велика частина пацієнтів має в аналізах дефіцити речовин, які будуть давати більш інтенсивний «волосопад». Фахівець призначить повноцінну терапію з прийомом препаратів, вітамінних комплексів, мікроелементів. Є пацієнти, яким призначаються навіть ін’єкції. І зовнішня терапія — як супровід. Таке лікування може призначити тільки лікар. Тим більше, що звичні препарати при постковідному синдромі працюють зовсім інакше, — підкреслила Нагайцева.

Это интересно:  Зловживання яйцями підвищує ризик розвитку хронічних хвороб

Тільки досвідчений фахівець поставить точний діагноз, з’ясує, яких елементів не вистачає організму, і призначить повноцінне грамотне лікування. У деяких випадках відновити колишній обсяг шевелюри допоможе ретельне обстеження щитовидної залози. Адже цей орган безпосередньо впливає на густоту і якість волосся.

zdorovia.com.uaAdblock
detector