LIGA360 представила оновлення: що тепер вміє екосистема хмарних рішень

19.11.2020   15:37    106

Компанія ЛІГА:ЗАКОН представила ринку свій оновлений продукт LIGA360. Відтепер екосистема хмарних рішень LIGA360 стала ще більш досконалою та ефективною завдяки новим модулям.

Источник: delo.ua

Користувачі отримали безліч нових можливостей і переваг.

Зокрема, новий модуль для контролю репутації; СМС-Маяк, який захищає нерухомість від рейдерів; і сигналізацію про зміни в окремих положеннях нормативно-правових актів.

Оновлені інструменти системи допоможуть українським компаніям бути гнучкими та дієвими навіть у режимі віддаленої роботи.

А тепер детальніше про новинки LIGA360 та фішки для клієнтів системи:

Новий модуль «Контроль репутації». Створений у колаборації із Semantrum, системою аналізу та моніторингу медіапростору, та є рекомендованим продуктом для керівників і власників бізнесу, фахівців з PR і маркетингу, а також для підприємців.

Модуль «Контроль репутації» дасть змогу користувачам LIGA360 без додаткових витрат контролювати репутацію компанії чи персони, вчасно реагувати і протидіяти поширенню негативу в Мережі та об’єктивно оцінити ефективність PR-комунікацій.

Это интересно:  Укроборонпром: Боеприпасной отрасли у нас нет

Новий модуль у вільному доступі дає можливість поставити на моніторинг 2 об’єкти (бренди або персони) щодо згадок їх у ТОП-200 електронних ЗМІ. Система автоматично оновлюватиме список публікацій під час перевірки модуля. На основі нових публікацій можна створити ризик чи можливість задля спільної оцінки результатів моніторингу. Також користувачі зможуть ознайомитися з повним текстом матеріалу, самостійно визначати тональність публікацій і ділитися з колегами. Більше того, моніторити медіаактивність можна як щодо своїх брендів, так і щодо брендів конкурентів та партнерів.

Отримати ознайомчий доступ до LIGA360 можна за посиланням.

СМС-Маяк — надійний захисник нерухомості від рейдерства. Відтепер поставити вашу власність на моніторинг стане ще простіше. LIGA360 контролюватиме зміни статусу в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Отже, ви оперативно отримаєте сповіщення про зміни, які ви не вносили, щодо вашої квартири, земельної ділянки, іпотеки тощо та зможете своєчасно звернутися до суду з позовною заявою про скасування цих незаконних змін, а також до правоохоронних органів із заявою про неправомірність реєстраційних дій.

Это интересно:  Стоимость биткоина приблизилась к $20 тысячам

Для власників рішень LIGA360 «Керівник», «Підприємець», «Адвокат», «Партнер», «Аудитор» та «Самозайнятий бухгалтер» опція постановки на моніторинг одного об’єкта у SMART-сигналах надається безкоштовно. Решта ж користувачів зможуть скористатися нею всього за 30 гривень на місяць. Замовити доступ до LIGA360.

SMART-сигнали — автоматичні сповіщення про зміни в окремих нормах НПА.

Для користувачів інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН (ІПС) додано нову функцію — автоматичне відстеження змін не лише документа загалом, а й окремих його фрагментів. Для цього достатньо лише виділити фрагмент тексту в нормативно-правовому акті, натиснути кнопку «Контроль фрагмента» й обрати одну чи кілька опцій — «Нова редакція фрагмента», «Зміна, видалення фрагмента», «Внесення пояснень». Щойно відбудуться обрані зміни — користувачі отримуватимуть сповіщення в модулі SMART-сигнали. Завдяки автоматизації, ця опція ще більше спростить повсякденну роботу адвоката, юриста, партнера юридичної фірми, бухгалтера чи аудитора, кадровика чи підприємця.

Это интересно:  Цена на газ декабрь 2020 – коммунальные тарифы в Украине с 1.12.2020

Опція контролю фрагмента документа доступна всім комерційним користувачам рішень LIGA360, до складу яких входить інформаційно-правова система.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН, яка вже 30-й рік тримає впевнене лідерство на ринку, є гнучкою та оперативною в ухваленні бізнес-рішень. Оновлений продукт LIGA360 є яскравим тому підтвердженням, адже перелічені вище новинки допоможуть українському бізнесу стати ще більш ефективним і захищеним.


загрузка...


Adblock
detector