Lexus в незвичайній формі показав свій перший електричний кросовер - Новости Ю

Lexus в незвичайній формі показав свій перший електричний кросовер

07.12.2021   07:00    385

Lexus в партнерстві з американським архітектором і дизайнером Джерманом Барнсом розробили скульптуру на основі концепції електричного кросовера LF-Z.

Источник: avtodream.org

Вона виставлена на загальний огляд в Маямі.

Джерман Барнс разом зі своїми студентами з Університету Майамі створив тривимірну скульптурну копію концепт-кара Lexus LF-Z, виконану зі сталі та освітлену вбудованою світлодіодним підсвічуванням.


Весь цей скелет кросовера підвішений і з’єднаний двома гойдалками. Останні закріплені всередині освітлених арок, як данина класичній архітектурі.

Незвичайну композицію назвали «ON/», що є відсиланням до звичного нам скорочення On-Off на вимикачах. Під включенням мається на увазі старт програми компанією випуску машин з нульовим рівнем викидів вуглецю.


У цифровій версії інсталяції можна змінити освітлення, щоб виділити різні аспекти простору. Кращі версії гри зі світлом будуть обрані Барнсом, і представлені на виставці Design Miami 2021.

Читайте також: Mercedes-AMG розробив «транспорт» для найменших

Поряд з Барнсом, реалізація проекту стала можливою завдяки студентам Ізабеллі Адельсон, Малії Дженкінс і Андреа Мартінес зі школи архітектури Університету Майамі.
Adblock
detector