Чи шкодить лазер вашому здоров’ю і чи залишиться результат після першого разу використання процедури назавжди?


Лазер шкодить вашому здоров’ю

Це неправда. Вся річ у тім, що лазерний промінь не проникає глибше 4 мм і діє тільки на фолікули. Після процедури може з’явитися почервоніння. Але це навіть добре. Значить, процедура пройшла правильно. Через кілька годин воно зникне, інформує Ukr.Media.


Це боляче

Ще приблизно 5 років тому це було правдою. Але сучасні апарати набагато вдосконалені. Тепер максимум — це легке поколювання в оброблюваній зоні. Це ще залежить від людського фактора і від больового порогу. Якщо порівняти з шугарінгом і воском, то лазерна епіляція набагато приємніша і менш болюча.

Сприяє утворенню рубців і вростання волосся

Це теж неправда. Цілісність шкіри не порушується, тому утворення рубців немає. А ось вростання волосся (часте явище при восковій епіляції) лазером лікують.

Дорого

Тут однозначно говорити не варто. Дивлячись з чим порівнювати. Якщо порахувати, скільки грошей піде на курс (від 6 до 10 процедур), то сума може добре вдарити по бюджету. Тому можна пошукати альтернативу.

Результат після разу залишиться назавжди

На жаль, ні. Вся річ у тім, що рано чи пізно волосся здатне до відновлення, але не все. Звичайно, приблизно 90% волосся зникне. Нові волоски будуть дуже тонкими і слабкими. Але у кожного результат різний. Знову все залежить від вашого організму.

Щоб розвіяти всі страхи, просто проконсультуйтеся в салоні краси або клініці, запитайте у фахівця все, що хочете дізнатися. Це не займе багато часу, але точно зможе дати вам відповідь на питання: робити лазерну епіляцію чи ні.

ukr.media