Лаврова спонсорує олігарх, а політик возить на дипломатичні зустрічі коханку і її родичів – розслідування (відео) - Новости Ю

Лаврова спонсорує олігарх, а політик возить на дипломатичні зустрічі коханку і її родичів – розслідування (відео)

17.09.2021   02:23    422

Источник: glavcom.ua


Коханка Лаврова впиває на політику МЗС РФ
Скріншот із відео

Міністр МЗС Росії «на утриманні» в олігарха Олега Дерипаски

Російські журналісти стверджують, що у міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова майже 20 років є коханка, яка впливає на справи МЗС РФ, а сам чиновник живе за рахунок олігарха Олега Дерипаски. Про це йдеться в розслідуванні «Важные Истории» з сайту опозиціонера Олексія Навального


Это интересно:  COVID-сертификаты о прививках первой дозой вакцины стали доступны в приложении"Дия": Как их сгенерировать (ВИДЕО)

Стверджується, що у міністра закордонних справ Росії вже майже 20 років є коханка, яку всі в МЗС сприймають як його єдину дружину.

Коханка Лаврова, як стверджують джерела, має великий вплив в МЗС РФ і через неї навіть звільнили кількох чиновників. При цьому жінка займається акторством і працює в кіноіндустрії.

Жінку звуть Світлана Полякова, у неї великий автопарк і багато нерухомості, а падчерка Лаврова – Поліна Полякова придбала елітну нерухомість в Лондоні за 4,4 млн фунтів, коли їй був 21 рік.Журналісти також повідомили, що Полякова та її дочка, а також ймовірна теща Лаврова часто супроводжують його під час міжнародних офіційних візитів за кордон.

Это интересно:  Стало відомо, що може з'явитись у Києві на місці проданого заводу "Більшовик"(Відео)

У жінок немає посад в МЗС РФ, проте вони подорожують з російською делегацією за державний рахунок і вказують метою своїх візитів дипломатичні зустрічі.

Крім того, таємна сім’я Лаврова постійно відпочиває на віллах і яхтах Дерипаски за кордоном і в Росії.

Розслідувачі вважають, що Лавров лобіює інтереси Дерипаски у владі. Зокрема, він допомагав олігарху отримати американську візу.

Это интересно:  У США сталася бійня в торговому центрі: є загиблі і поранені. ФОТО, ВІДЕО


Також він вирішував бізнес-питання Дерипаски у Гвінеї, де у олігарха є виробництво, а на Ямайці – домігся інвестицій глинозему для компанії «Русал».

Санкції Заходу проти компаній Дерипаски Лавров називає «русофобією, схожою на геноцид».


Adblock
detector