Land Rover Bell Aurens Longnose: єдиний у своєму роді - Новости Ю

Land Rover Bell Aurens Longnose: єдиний у своєму роді

12.10.2021   04:31    293

Такий довгий капот потрібен був для розміщення 1500-сильного V12 від військового винищувача.

Источник: avtodream.org

Не так часто нам вдається виявити Land Rover, якого ми ніколи раніше не бачили, тому, коли ми наткнулися на зображення цього Bell Aurens Longnose, то подумали, що маємо справу з дуже якісним фотомонтажем чи з безглуздою виробом чергового багатого арабського шейха.


Насправді він існує в реальності, а його історія починається в Німеччині.


Два німецьких ентузіасти Land Rover, Томас Белль і Холгер Кальвелаж, вирішили, що вони хочуть створити класичний британський повнопривідний позашляховик з довгим капотом, зміщеною назад кабіною і задньою частиною в стилі яхти, як у старих Jaguar.

Капот величезної довжини був призначений для установки 27-літрового мотора Rolls Royce Merlin V12 потужністю 1500 к.с. від винищувача епохи Другої світової війни.

Это интересно:  Mercedes «выгуливает» горячий S-Class

На жаль, у німецького органу з ліцензування автомобілів були серйозні сумніви щодо безпеки, тому творцям довелося використовувати більш традиційний 235-сильний V8 від Rover. Максимальна швидкість становить 168 км / год. Радують око такі деталі, як прилади Smiths, клацають тумблери, стаціонарне зарядний пристрій для акумулятора і маленькі лобові вікна Brooklands.

На момент 2012 роки машина коштувала 235000 євро. Позашляховик, який ви бачите на фотографіях, став першим і єдиним Bell Aurens Longnose. Роботи над ним завершили у 2008 році, але, на жаль, спад світової економіки зробив продаж таких дорогих автомобілів майже неможливою. Ідея була відкладена на невизначений термін, але може бути відроджена в разі виникнення попиту.

Это интересно:  Українських «євробляхерів» попередили про наближення неприємностей

«Кожен Bell Aurens Longnose буде побудований відповідно до індивідуальних специфікацій його майбутнього власника, але в рамках набору варіантів, які ми пропонуємо. Так що, природно, дуже складно визначити точну ціну, оскільки все зроблено вручну за індивідуальним замовленням. Проте базова ціна на Longnose зі стандартною задньою частиною і 4,6 літровим двигуном V8 складе близько 125000 євро плюс ПДВ ».

Это интересно:  Новый электрический кроссовер Renault: все, что известно о модели

Читайте також: У США почались випробування безпілотних вантажівок

До речі, крім вищезгаданого V8 від Rover під капотом планували розмістити V16, який представляє два послідовно з’єднаних Rover V8. Його робочий об’єм склав би 10 літрів, а віддача доходила б до 700 к.с. Цікаво, що єдиний виготовлений прототип зберігся до наших днів і навіть був повністю відновлений. Він виявився в одного підприємця з харчової промисловості, який побажав залишитися анонімом.

Adblock
detector