Lamborghini реконструювала найперший Countach LP 500 - Новости Ю

Lamborghini реконструювала найперший Countach LP 500

03.10.2021   12:32    267

Lamborghini наробила багато шуму, представивши сучасну інтерпретацію Countach на честь 50-річчя оригінальної моделі.

Источник: avtodream.org

Після прем’єри з’явилася низка новин про те, в які кольори можна буде пофарбувати новинку, і як звучить її гібридна силова установка.


Хоча останнє не було секретом, адже техніка дісталася від Sian. Начебто, таємниць не залишилося і святкування пройшли, але днями італійці знову зацікавили нас дивним тизером.


Это интересно:  Mazda облегчила родстер Mazda MX-5 в Японии до 990 килограммов

У відео були показаний процес ручного виготовлення кузовних деталей, а також фінальна обробка — шліфування і покриття ґрунтом. Обриси і деякі елементи дизайну вказували на найперший Countach LP 500, який дебютував в Женеві в 1971 році. Але той прототип був знищений в краш-тестах через три роки після прем’єри. Нарешті, всі карти розкриті — новинка являє собою реконструкцію.

Фахівці з Санта-Агата-Болоньєзе побудували «той самий» LP 500. На роботу треба було понад 25 000 годин. Замовником виступив таємний колекціонер, причому проєкт він замовив ще у 2017 році.

Это интересно:  Кроссовер ЗАЗ Одесса вызвал огромный ажиотаж в Украине

В основу покладено шасі платформного типу, хоча в історичного Countach була трубчаста рама. Команда використовувала оригінальні запчастини (б / у), але якісь деталі довелося робити з нуля вручну.

Купе має шини Cinturato CN12 – точно такі як у женевського шоу-кара півстоліття тому. І створювали їх за архівними документами і фотографіями. Розмір гуми становить 245/60 R14 на передній осі й 265/60 R14 на задній. Базою для неї послужила лінійка Pirelli Collezione для класичних автомобілів.

Это интересно:  Bugatti построит последние 40 гиперкаров Chiron

Читайте також: Стало відомо, яким буде перший електрокар від Subaru

Вартість моделі не розкривають.

Adblock
detector