«Квартал 95» переніс прем’єру мультфільму про дурня, який зайняв трон. ВІДЕО

20.12.2020   21:03    1907


Студія «Квартал 95» повідомила про те, що організатори перенесли прем’єру анімаційного фільму «Гулівер повертається».

Источник: uainfo.org

Як пише Оbozrevatel, на офіційній сторінці мультфільму в Facebook з’явилось повідомлення, що його вихід запланований на 29 квітня 2021 року. Стрічку збиралися показати 24 грудня, але скасували у зв’язку з пандемією коронавірусу і нестабільною ситуацією в країні, інформує UAINFO.org.

Это интересно:  В центре Первомайска горит кафе - слышны взрывы. ВИДЕО

Раніше творці мультфільму «Гулівер повертається» розповіли глядачеві трохи про сюжет. За їхніми словами, цей анімаційний фільм буде цікавий як дітям завдяки пригодам і гумору героїв, так і батькам завдяки актуальному соціальному і навіть політичного підтексту.

«Гулівер отримує лист, в якому його просять про допомогу жителі Ліліпутії. Край в страшному занепаді, тому без хорошого і мудрого велетня їм не обійтися. Трон зайняв неймовірний дурень і кожен відчуває на собі важкі наслідки його дурості. Але чи буде Гуллівер самовіддано вирішувати справи своїх друзів, коли у самого не все гаразд? » – йдеться в анонсі.

Это интересно:  На Филлипинах произошло сильное землетрясение (ВИДЕО)

Варто відзначити, що мультфільм від студії «Квартал 95» презентували в Берліні в рамках кінофестивалю Berlinale. Крім того, він брав участь в світовому кіноринку Marche du Film в Каннах.
Adblock
detector