Кривава лазня у пермському університеті: батько стрільця воював на Донбасі (фото, відео) - Новости Ю

Кривава лазня у пермському університеті: батько стрільця воював на Донбасі (фото, відео)

21.09.2021   18:49    2131

Батько пермського стрільця воював на боці «Л/ДНР» на Донбасі. Про це йдеться у матеріалі Znak.


Источник: nnovosti.info

Зазначається, що сусіди родини Бекмансурових, в якій ріс майбутній вбивця в більшості своїй говорять, що ті жили тихо і майже непомітно. З ними мало хто спілкувався і ще менше тих, хто хоч щось знав про них. Лише один сусід, попросивши попередньо не розкривати його імені, повідомив ряд досить примітних подробиць про цю сім’ю.


«Батько Тимура не живе з ними. Начебто десь в Удмуртії. Знаю, що на життя заробляє війною. Ще з чеченської найманцем працював і потім майже по всіх гарячих точках воював, включно з Донбасом», — каже чоловік.

За його словами, Тимур з дитинства бачив зброю: «кілька батьківських стовбурів в цій квартирі досі зберігаються, Тимур на них і вчився стріляти».

Чоловік також повідомив, що гроші на рушницю, з якою Бекмансуров прийшов до університету, дали йому влітку «власні батьки».

Это интересно:  Внедорожник Cadillac Escalade превратили в лоурайдер с 30-дюймовыми колесами (ВИДЕО)

Нагадаємо, 20 вересня 18-річний студент Тимур Бекмансуров з дробовиком влаштував криваву лазню в університеті. Він навчається на юридичному факультеті цього ж вуза.

За день до трагедії псих виклав у соцмережі пост, де детально описав свої плани. Юнак роками ретельно готувався до кривавої розправи. У яскравих фарбах він розписував у соцмережах як, де, коли і кого вбиватиме. Казав, що хотів бачити страждання на обличчя своїх жертв. Але ніхто його не зупинив.

Это интересно:  Відео затримання озброєного терориста «ЛНР» потрапило у мережу (ВІДЕО)

Місцеві пабліки публікують списки загиблих та поранених людей.

Фото Тимура Бекмансурова.

Фото його жертв.


Adblock
detector