Гороскоп Павла Глобы на неделю с 20 по 26 сентября 2021

«Коханий, я сумую»: Каменських поділилася фото з «домашнім» Потапом

29.08.2021   21:36    543

Співачка Настя Каменських показала фото з одним із тих рідкісних моментів, коли вся сім’я у зборі. Вже завтра і Настя, і Потап роз’їдуться на зйомки і концерти (у NK триває гастрольний тур містами України), а поки пара може насолоджуватися товариством один одного. «Коханий, я вже сумую», — підписала фото в Instagram Каменських, а Потап відповів їй сердечками.

Это интересно:  Оля Полякова прокомментировала творчество своей 16-летней дочери Маши

Источник: showbiz.fakty.ua


Шанувальники Каменських звернули увагу, що Потап (можливо, в зв’язку з майбутньою розлукою) виглядає не брутальним «меном», а незвично м’яким і домашнім. А собачка Мімі — улюблениця Насті і Потапа — перейнялася загальним настроєм і притулилася до господарів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Фанати назвали фото дуже зворушливим, а всю сім’ю — милою і щирою.

Это интересно:  Лилия Ребрик рассказала об адаптации младшей доченьки в новом коллективе

Шанувальники не втрачають надії дочекатися, коли у зоряної пари з’явиться малюк. На думку прихильників, Настя і Потап стануть чудовими батьками.

Нагадаємо, Настя Каменських і Потап недавно побували на святі з нагоди народження малюка у Юрія Горбунова і Каті Осадчої. За підсумками було вирішено, що тепер друзі ще більш згуртуються і стануть кумами.

Это интересно:  Николас Кейдж огласил причины, по которым продолжит карьеру

Раніше Потап розповів, що мріє про п’ятьох дітей, і якщо для сім’ї потрібно пожертвувати кар’єрою, то він пожертвує всім.
Adblock
detector