Ковідний колапс у Індії. Країні бракує місць для кремації жертв Covid-19

30.04.2021   13:39    307


Источник: glavcom.ua

У лікарнях Індії не вистачає кисню, ліжок і ліків
Фото скріншот

Напередодні в Індії зафіксували 3645 летальних випадків

Поліція індійської столиці Делі звернулася до місцевої влади з вимогою збільшити кількість місць для кремації померлих від коронавірусу. Місто оновило рекорд за кількістю померлих за добу, повідомляє ВВС.Напередодні в Індії зафіксували 3645 летальних випадків, 390 з них – в Делі.

Это интересно:  Дерзкий беглец дважды уезжал от полицейских на их же автомобилях (видео)

«Через брак місця люди змушені кремувати своїх близьких в крематоріях, не призначених для прийому померлих від Covid-19. Ось чому ми запропонували створити більше крематоріїв», – розповів один з правоохоронців.

Медична система в Індії перевантажена через стрімке зростання інфікованих коронавірусом. У лікарнях не вистачає кисню, ліжок і ліків.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, нова хвиля коронавірусу в Індії викликана «ідеальним штормом» з масових зібрань, низького рівня вакцинації та більш заразних штамів.

Это интересно:  У столиці за допомогою евакуатора жінка викрала чужу автівку (відео)

Тим часом, Україна з 2 травня забороняє в’їзд із Індії через рекордне поширення коронавірусу в цій країні. Про це повідомив головний державний санітарний лікар – заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко на ранковому брифінгу у МОЗ.


Adblock
detector