Корпорація «Опілля» посприяла спорудженню сучасної будівлі для військових у Тернополі (Фото)

28.12.2020   18:49    2417days-ua.com

Для військовослужбовців Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку Збройних Сил урочисто відкрили нове й сучасне приміщення. З радісною подією військовиків привітали представники влади, чиновники, колеги, доброчинці та мешканці Тернополя.

З державного бюджету на спорудження нової адміністративної будівлі була спрямована значна сума коштів. До облаштування долучилася й благодійники. Серед них — корпорація «Опілля».

«До нас звернулося керівництво військової служби правопорядку із проханням надати спонсорську допомогу для відновлення адміністративних приміщень. Звісно, ми не залишилися осторонь, — каже директор з маркетингу ТОВ «Опілля» Володимир Гомівка. — Закупили будівельні матеріали, передали їх на баланс частини. Сьогодні дуже приємно бути присутнім на урочистому відкритті цього закладу».

Это интересно:  Красота природы на фотографиях (ФОТО)

Завдяки підтримці доброчинців і фінансуванню держави приміщення вдалося спорудити згідно з найновішими вимогами і технологіями. Поки що це єдина в Україні будівля для військовослужбовців ВСП. У ній, за словами начальника Тернопільського зонального відділу ВСП ЗСУ полковника Івана Бугая, розміщені кімната традицій, офіцерський клуб, кабінет психолога, сучасна кухня для особового складу, який несе службу. Діють також кабінети відділень для військовослужбовців та архів, вони відтепер розташовані в одному приміщенні ВСП у Тернополі.

Такі зміни значно покращать умови служби для військовиків. Адже раніше військові правоохоронці Тернопільського зонального відділу ВСП перебували у приміщеннях однієї з військових частин оперативного командування «Захід».

Это интересно:  Для чего в США нужны маршалы, и чем они занимаются? (ФОТО)

Незважаючи на складні для України часи, вдалося спільними силами реалізувати такий потрібний проєкт для військовослужбовців. До слова, відколи відбулася реконструкція ТОВ «Опілля», сума наданої підприємством доброчинної допомоги для військовиків сягнула декількох мільйонів гривень.

З початку відновлення 44 бригади та розв’язання агресором війни на Донбасі «Опілля» регулярно підтримує наших захисників. Зокрема корпорація «Опілля» максимально сприяла покращенню матеріального стану армії, адже у 2014-2015 роках вона перебувала не на найкращому рівні.

У той нелегкий період волонтерські організації, небайдужі підприємці і підприємства забезпечували рівень боєздатності армії. «Опілля» також, у свою чергу, допомагало паливно-мастильними матеріалами. Окрім цього, у весняний і літній період пивоварня «Опілля» відправляла захисникам квас, щоб воїни 44 бригади і військової служби правопорядку, військові з інших частин могли вгамувати спрагу в спекотні дні.

Это интересно:  Честные иллюстрации о недостатках современного общества (ФОТО)

В «Опіллі» наголошують: корпорація і надалі підтримуватиме військовослужбовців і забезпечуватиме їхні потреби.

«Хочу відзначити, що коли б не зверталися чи військова служба правопорядку, чи 44 бригада до нас із пропозицією підтримки, ми ніколи не залишимося осторонь», — підсумував директор з маркетингу ТОВ «Опілля» Володимир Гомівка.


загрузка...


Adblock
detector