«Коронавірусний» бунт у Нових Санжарах: стали відомі вироки судів для підозрюваних (Відео)

21.01.2021   00:59    7747days-ua.com

П’ятьох учасників сутичок у Нових Санжарах на Полтавщині в лютому 2020 року суд засудив до ув’язнення, однак засуджені зараз на волі.

Як повідомляють Факти ICTV, за дії, внаслідок яких постраждали правоохоронці, 5 підозрюваних отримали рішенням суду по 5 років ув’язнення, але з відтермінуванням виконання покарання на 1 рік.

Ще шістьом учасникам заворушень суд визначив покарання у вигляді штрафу. Їх визнали винними у незаконному блокуванні автотранспорту та в хіліганстві.

Читайте також: Перекриті дороги і сутички з поліцією: в Нових Санжарах протестують проти обсервації там евакуюваних з Уханя (Відео)

Як повідомляла ІА “7 Днів-Україна”, в лютому 2020 року мешканці Нових Санжар перекривали трасу, щоб не пропустити евакуйованих із охопленого коронавірусом Уханя. Евакуйовані мали проходити обсервацію в санаторії Нацгвардії в Нових Санжарах.

Читайте також: З’явились факти: сутички з поліцією в Нових Санжарах могли бути інспіровані сторонніми особами (Відео)

Кадри сутичок з поліцією і розбитого автобуса тоді показали чи не всі телеканали не тільки України.

Читайте також: Сутички у Нових Санжарах: кількість кримінальних справ зросла до шести

Мешканці Нових Санжар тепер заявляють, що на такі протесні дії їх спровокували самі правоохоронці до того, як ввімкнулись відеокамери, а центральна влада не пояснила належно місцевим мешканцям, що на Полтавщину з Уханя везуть людей, які на коронавірус не хворі.

Читайте також: “Соромно має бути не нам”, – мешканці Нових Санжар з обуренням чекають вибачень від Зеленського (Відео)

Більше – у відео Факти ICTV.

Это интересно:  Глава Погранслужбы вакцинировался от коронавируса (ВИДЕО)


загрузка...

Adblock
detector