Користь патчів з огірків на очі - Новости Ю

Користь патчів з огірків на очі

27.10.2021   08:40    542

Огіркові патчі — один з найстаріших косметичних секретів краси. Деякі проблеми зі шкірою справді можна вирішити з їхньою допомогою.

Користь патчів з огірків на очі


В першу чергу очевидний позитивний ефект — усунення набряклості навколо очей. Завдяки судинозвужувальному ефекту, сповільнюється кровообіг і поліпшується зовнішній вигляд всього обличчя. Адже очі, як відомо, дзеркало душі.


Також огірки здатні освіжити і зволожити суху шкіру повік. І найважливіше, цей засіб дозволяє утримувати вологу, тобто ефект буде не короткостроковим.

Якщо застосовувати патчі з огірків, то можливо вирішити проблему темних кіл під очима. Ця користь пояснюється великою кількістю вітаміну К в складі продукту, а він в свою чергу покращує кровообіг.

Не менш важливим компонентом є вітамін В. Він дозволяє наситити шкіру, а пектин і крохмаль допомагають трохи відбілити шкіру, усуваючи сині кола. Завдяки патчам з огірків можна привести в тонус, заспокоїти шкіру освіжити і надати їй вологи.

Усунення запалень — ще одна користь. Протизапальний і освіжаючий ефект, а також позбавлення від подразнень забезпечать тоненькі пластики з огірків, які потрібно прикладати на очі.
До речі, ще з їх допомогою можливо вивести рідину з організму. А це в свою чергу дозволяє позбутися від набряклості.

Як застосовувати патчі з огірків?

Наріжте тонкими кружальцями свіжий огірок. Покладіть їх в морозилку максимум на 10 хвилин, але уникайте повної заморозки. Важливо, щоб вони стали трохи прохолодними. Потім дві скибочки прикладіть до шкіри під очима і тримайте 7-10 хвилин, як звичайні патчі. Вуаля, насолоджуйтеся ефектом!

zdorovia.com.ua
Adblock
detector