Користь молочних продуктів для людей похилого віку - Новости Ю

Користь молочних продуктів для людей похилого віку

28.10.2021   22:40    626

В похилому віці потрібно берегти себе від травм.

 

Згідно з даними рандомізованого контрольованого дослідження, опублікованого в журналі BMJ, збільшення споживання продуктів, багатих кальцієм і білком, таких як молоко, йогурт і сир, знижує ризик падінь і переломів у літніх людей, які проживають в будинках для людей похилого віку.Міжнародна група вчених вивчила, чи може отримання рекомендованої добової дози кальцію (1300 мг) і білка (1 г / кг маси тіла) з їжі знизити ризик переломів і падінь серед літніх людей У дворічному випробуванні брало участь 60 установ догляду за людьми похилого віку в Австралії, в яких проживало 7 195 жителів. Підопічні установ мали достатній рівень вітаміну D, але споживали кальцій і білок в недостатній кількості.

30 установ продовжували дотримуватися звичайного меню, а інші 30 забезпечили підопічних додатковою кількістю молока, йогурту і сиру, досягнувши рівня споживання один тисячі сто сорок дві мг кальцію на день і 1,1 г білка на кг маси тіла на день.

Вчені встановили, що збільшення споживання молочних продуктів призвело до зниження ризику всіх переломів на 33%, на 46% переломів стегна і на 11% падінь. Не було відмінностей між групами за смертністю від усіх причин.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector